Pogrzeb Tomasza Komendy. Warto wspomnieć dobro, jakie od niego otrzymywaliśmy

i

Autor: Super Express

Wrocław

Pogrzeb Tomasza Komendy. "Warto wspomnieć dobro, jakie od niego otrzymywaliśmy"

2024-02-28 15:07

W poniedziałek, 26 lutego, odbył się Pogrzeb Tomasza Komendy. Wrocławianin zmarł po walce z chorobą nowotworową. Pożegnali go bliscy, ale również wielu mieszkańców stolicy Dolnego Śląska.

Pogrzeb Tomasza Komendy. Wrocławianin został należycie pożegnany

W poniedziałek, 26 lutego 2024 r., odbył się pogrzeb Tomasza Komendy. Wrocławianin zmarł w wyniku choroby nowotworowej w wieku zaledwie 47 lat. Uroczystość rozpoczęła się ok. godziny 12:00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Kiełczowskiej 90 we Wrocławiu. Nie było księdza - pogrzeb miał świecki charakter, a prowadził go mistrz ceremonii.

Podczas pogrzebu padło wiele wzruszających słów od najbliższych, którzy w piękny sposób pożegnali Tomasza Komendę. Na uroczystości pojawiła się nie tylko rodzina z przyjaciółmi, ale sporo mieszkańców Wrocławia. Rodzina poprosiła o nieskładanie kondolencji. 

"Tomek nigdy nie uważał się za celebrytę. Kilka tygodni przed śmiercią pytał „co ja mam zrobić, gdy wyzdrowieję?”. To proste - pojedziesz na wakacje. Kochany Tomku, dziękujemy, że mogliśmy tę drogę przejść razem z Tobą. Zostawiłeś kilka nieskończonych spraw, ale my je dokończymy. Prosimy tylko, byś nam stamtąd pomagał. Nie jesteś tam, gdzie byłeś, ale jesteś wszędzie, w naszych sercach" - powiedziała bratanica Tomasza Komendy.

Na zakończenie pogrzebu zapadła minuta ciszy, a pamięć Tomasza Komendy uczczono minutą ciszy. Następnie z głośników puszczono piosenkę Kazika "25 lat niewinności" z filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy".

Na tym wrocławskim cmentarzu spocznie Tomasz Komenda
Listen on Spreaker.