Erik Exposito piłkarzem sierpnia! Zawodnik Śląska Wrocław nie miał sobie równych

i

Autor: Krystyna Pączkowska, Śląsk Wrocław

Piłka nożna

Śląsk Wrocław wyprzedał stadion. Blisko 40 tys. kibiców zobaczy mecz z Legią Warszawa

2023-10-14 14:55

Do meczu Śląska Wrocław z Legią Warszawa pozostał jeszcze tydzień. Mimo to już teraz Śląsk może pochwalić się, że pierwszy raz od 12 lat na trybunach Tarczyński Areny zasiądzie blisko 40 tys. kibiców. Jest to trzeci w historii komplet sprzedanych biletów meczowych.

Piłkarski klasyk odbędzie się już 21 października na Tarczyński Arenie. Lider tabeli, Śląsk Wrocław zmierzy się wówczas z Legią Warszawa w ramach 12. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Forma wrocławian zadowala kibiców, więc nie ma się co dziwić, że bilety na to spotkanie już się wyprzedały. 

Śląsk Wrocław wyprzedał stadion. Ponad 38 tys. kibiców zobaczy mecz z Legią Warszawa

To historyczna chwila dla Śląska Wrocław. Na swoich profilach w mediach społecznościowych drużyna oznajmiła, że na tydzień przed spotkaniem nie został w sprzedaży żaden bilet na mecz z Legią. Jest to pierwsza taka sytuacja od 12 lat

Ostatni komplet kibiców na Tarczyński Arenie osiągnięto dwukrotnie w 2011 r. (w sezonie otwarcia areny) na spotkaniach przeciwko Lechii Gdańsk i Wiśle Kraków. 

Oznacza to, że na trybunach stadionu przy al. Śląskiej zasiądzie 38 tys. kibiców. W rozmowie z portalem Flashscore, dyrektor sportowy Śląska David Balda przyznał, że marzy o komplecie na mecz z Legią. Jak się okazało, nie były to wygórowane marzenia i udało się to osiągnąć z dość dużym wyprzedzeniem. 

W środę, 18 października, mogą wrócić do sprzedaży niektóre wejściówki. Zależy to od tego, czy zwolnią się nieopłacone rezerwacje. Wszelkie informacje będą pojawiać się na profilach Śląska Wrocław. 

M jak miłość. Problemy Miśka w szkole. Nawet Marysia nie zdoła pomóc wnukowi