Policja

i

Autor: pixabay.com Wyszli do szkoły i już nie wrócili! Tajemnicze zaginięcie rodzeństwa [AKTUALIZACJA]

Rowery Mai Włoszczowskiej odzyskane. Zatrzymanemu grozi 10 lat więzienia!

2021-11-02 12:26

Trzy rowery górskie Mai Włoszczowskiej o wartości 75 tysięcy złotych zostały skradzione w nocy z piątku na sobotę. Olimpijka w swoich mediach społecznościowych zamieściła apel z prośbą o odnalezienie sprzętu i skutecznej akcji policji. 31-latek zatrzymany w tej sprawie dwa najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Za kradzież grozi mu nawet 10 lat więzienia!

Rowery Mai Włoszczowskiej skradziono w nocy z piątku na sobotę w Jeleniej Górze. Mistrzyni, która mieszka na Dolnym Śląsku opublikowała w mediach społecznościowych apel o pomoc w odnalezieniu sprzętu. Do pracy od razu zabrali się jeleniogórscy mundurowi. Niespełna dziesięć godzin od zgłoszenia policjanci zatrzymali podejrzanego i odzyskali rowery.

Funkcjonariusze ustalili, że 31 - latek przestępstwa tego dopuścił się w warunkach, tzw. ”recydywy”. Niewykluczone, że mężczyzna ma na koncie więcej podobnych czynów.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, ustalają kolejnych pokrzywdzonych.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl! 

Super Raport 02.11 (Goście: Artur Dziambor - Konfederacja, Krzysztof Brejza - Koalicja Obywatelska) Sedno Sprawy: Piotr Patkowski