karetka

i

Autor: eska.pl Lubelskie. 76-latek śmiertelnie porażony prądem

Wrocław

Niebezpieczny wypadek na ul. Legnickiej we Wrocławiu. Mężczyzna wpadł pod tramwaj. Walczy o życie

2024-05-17 14:04

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w nocy z czwartku (16 maja) na piątek (17 maja) około północy. Na ul. Legnickiej we Wrocławiu pewien mężczyzna wpadł po przejeżdżający tramwaj. W stanie ciężkim walczy on o życie w szpitalu.

Mężczyzna wpadł pod tramwaj na ul. Legnickiej we Wrocławiu. W stanie ciężkim walczy o życie

Do bardzo niebezpiecznego wypadku doszło na ul. Legnickiej we Wrocławiu. W nocy z czwartku, 16 maja, na piątek, 17 maja, mężczyzna wpadł pod przejeżdżający tramwaj. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, przechodzień znajdował się w miejscu niedozwolonym - próbował przeprawić się on przez torowisko. Początkowo uczestnicy i świadkowie wypadku mieli być przekonani, że mężczyzna zginął na miejscu. 

Do wyciągnięcia poszkodowanego spod tramwaju potrzebne było wezwanie dźwigu. Gdy pojazd został podniesiony, mężczyzną zajęło się pogotowie ratunkowe. Trafił on do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego przy ul. Borowskiej we Wrocławiu. Jak podaje Gazeta Wrocławska, mężczyzna ma obrażenia wielonarządowe, m.in. uraz czaszkowo mózgowy, a także złamaną nogą. Jego stan jest określany jako ciężki.

Potrącony mężczyzna ma około 30 lat. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnić próbuje policja. 

Natalia Zastępa na konferencji Polsat Hit Festiwal 2024