policja

i

Autor: pixabay.com

Nie żyje zaginiony 21-latek z Węglewa. Jego ciało znaleziono w kanale

2021-12-23 10:22

Świadkiem tragicznego odkrycia była 22 grudnia przechodząca obok osoba. Z wodnego kanału w Żmigrodzie przy ul. Poznańskiej wystawał kawałek ciała. Okazało się, że to zwłoki 21-letniego mężczyzny, który zaginął ponad miesiąc temu. Jak to się stało i dlaczego nie żyje?

Jak twierdzi policja w Trzebnicy, znalezione ciało to prawdopodobnie Kacper Przybylski,  21-latek z Węglewa, który zaginął ponad miesiąc temu i był poszukiwany, po tym jak miesiąc temu wyszedł z domu i nie wrócił. Zwłoki zostały znalezione wczoraj, 22 grudnia, w kanale w Żmigrodzie przy ul. Poznańskiej. 

- Lekarz pogotowia nie potrafił wskazać, co było bezpośrednią przyczyną śmierci młodego człowieka. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich - mówi komisarz Piotr Dwojak z policji w Trzebnicy. 

W najbliższym czasie zaplanowana jest sekcja zwłok, która pozwoli ustalić dokładną przyczynę śmierci mężczyzny. 

Przypomnijmy, że Kacper Przybylski ostatni kontakt z rodziną miał 19 listopada b.r., o godz. 20:00. Wtedy też właśnie wyszedł z domu ubrany w kurtkę typu moro, kolor zielony, w spodnie dresowe koloru czarnego z niebieskimi pionowymi paskami na nogawkach i w butach sportowych koloru granatowego marki Adidas. Nie posiadał przy sobie dokumentu tożsamości, ani telefonu komórkowego. 

Jak wynika z ustaleń służb, śmierć 21-latka miała miejsce dużo wcześniej, a jego ciało w kanale znajdowało się tam od dłuższego czasu. 

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl!

Super Raport 22.12 (Goście: Krzysztof Kwiatkowski - senator, były szef NIK oraz Gabriela Morawska-Stanecka - wicemarszałek Senatu, PPS)