Gwiazdy

Marcin Hakiel o odejściu Kaźmierskiej z "Tańca z Gwiazdami". "Dzisiaj się dowiedziałem, że to koniec"

2024-04-19 10:45

Minęło już kilkanaście godzin od oficjalnego ogłoszenia Dagmary Kaźmierskiej, że zmuszona jest odejść z "Tańca z Gwiazdami". Kobieta nie może pozwolić sobie na dalsze tańczenie ze względu na problemy zdrowotne. Wiemy też, kto wróci do programu na miejsce celebrytki z Kłodzka. Podczas wczorajszego live'a na Instagramie, Marcin Hakiel odniósł się do odejścia Kaźmierskiej.

Marcin Hakiel o odejściu Dagmary Kaźmierskiej z "Tańca z Gwiazdami". "Dzisiaj się dowiedziałem, że zakończyłem swój udział"

Nie można ukryć, że obecność Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami" dawała mnóstwo śmiechu i rozrywki. Fani celebrytki oddawali na nią głosy, dzięki czemu mogli oglądać ją wraz z Marcinem Hakielem w kolejnych odcinkach. Przygoda Królowej Życia z Kłodzka na parkiecie tanecznym jednak dobiegła końca

18 kwietnia 2024 roku Kaźmierska oficjalnie ogłosiła w mediach społecznościowych, że musi odejść z programu. Powodem są problemy zdrowotne związane z chorymi nogami i złamanym żebrem. Podczas transmisji na żywo na Instagramie Marcin Hakiel skomentował decyzję partnerki.

Tancerz podziękował celebrytce za czas treningów oraz życzył szybkiego powrotu do zdrowia. Wspomniał również, że o wszystkim dowiedział się tego samego dnia, co pozostali internauci. Jak powiedział z uśmiechem: "Byłem tańczyłem i właśnie dzisiaj się dowiedziałem, że zakończyłem swój udział"

 - Dla mnie Dagmara jest zwyciężczynią, bo pomimo swoich ograniczeń, których naprawdę było dużo, udało nam się zrobić kilka choreografii. Dzięki widzom przechodziliśmy z odcinka na odcinek. To była świetna przygoda i naprawdę Dagmaro dla mnie to był super czas i dla mnie jesteś zwyciężczynią tego programu - podkreślił Hakiel podczas transmisji na żywo na Instagramie. 

To już oficjalne. Dagmara Kaźmierska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska zmuszona jest odejść z "Tańca z Gwiazdami". 18 kwietnia 2024 roku celebrytka z Kłodzka udostępniła w mediach społecznościowych nagranie, na którym mówi, że musi pożegnać się z programem tanecznym. Jak wspomina Królowa Życia, ze względu na chore nogi oraz złamane żebro nie jest w stanie dalej tańczyć. Łamliwym głosem wspomina również, że ma problemy z oddychaniem. Na końcu nagrania życzyła wszystkim powodzenia i przeprosiła fanów za to, że ich zawiodła.