Dagmara Kaźmierska odpadnie z Tańca z Gwiazdami? Zdradziła, co planuje zrobić

i

Autor: Polsat

Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami". Celebrytka ogłosiła: "Muszę zrezygnować z programu" [NAGRANIE]

2024-04-18 14:18

Najnowsza edycja "Tańca z Gwiazdami" od początku niesie ze sobą dużo kontrowersji. Wszystko za sprawą uczestnictwa w programie Dagmary Kaźmierskiej. Jak się jednak okazuje, w kolejnym odcinku nie zobaczymy już celebrytki z Kłodzka. Kaźmierska oficjalnie ogłosiła, że jest zmuszona odejść z programu. Zobacz nagranie.

Dagmara Kaźmierska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami". Zobacz nagranie

Uczestnictwo Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami" od początku edycji wywołuje sporo kontrowersji. Mimo że jury nie ocenia zbyt pochlebnie występów celebrytki, kobiecie udaje się przechodzić do kolejnych odcinków dzięki głosom widzów. Po ostatnim odcinku w Internecie wylała się fala hejtu w kierunku Królowej Życia z Kłodzka. Użytkownicy nie mają złudzeń, co do talentu Kaźmierskiej. Większość osób była oburzona faktem, że celebrytce udało się przejść do kolejnego odcinka. Wśród wpisów nie brakuje też bezpośrednich słów, że Kaźmierska nie umie tańczyć i nie powinna zajść tak daleko.

To już jednak oficjalne. Dagmara Kaźmierska zmuszona jest odejść z "Tańca z Gwiazdami". 18 kwietnia 2024 roku celebrytka z Kłodzka udostępniła w mediach społecznościowych nagranie, na którym mówi, że musi pożegnać się z programem tanecznym. Jak wspomina Królowa Życia, ze względu na chore nogi oraz złamane żebro nie jest w stanie dalej tańczyć. Łamliwym głosem wspomina również, że ma problemy z oddychaniem. Na końcu nagrania życzyła wszystkim powodzenia i przeprosiła fanów za to, że ich zawiodła. 

Dagmara Kaźmierska w siódmym odcinku "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"