Zobaczcie, jak wygląda Wrocław w nowym filmie Patryka Vegi! Zwiastun Putina już dostępny

i

Autor: Youtube, Patryk Vega

Kino

Zobaczcie, jak wygląda Wrocław w nowym filmie Patryka Vegi! Znamy datę premiery "Putina"

2024-04-24 17:22

Poznaliśmy datę premiery filmu "Putin", czyli nowej produkcji Patryka Vegi. Zdjęcia do filmu kontrowersyjnego reżysera robione były między innymi we Wrocławiu, który w ujrzeć możemy w krótkiej zapowiedzi. Zobaczcie, jak zaprezentowała się stolica Dolnego Śląska.

Poznaliśmy datę premiery nowego filmu Patryka Vegi. "Putin" kręcony był m.in. we Wrocławiu

Filmy Patryka Vegi mają to do siebie, że trudno przejść obok nich obojętnie. Jedni ich nie znoszą, drudzy je uwielbiają - pewne jest to, że wzbudzają ogromne emocje. Nie inaczej będzie tym razem - "Putin", czyli nowa produkcja kontrowersyjnego reżysera z pewnością po raz kolejny podzieli kinomaniaków. Zdjęcia do filmu kręcone były m.in. we Wrocławiu. Jego premiera zaplanowana została na 26 września 2024 roku w aż 35 krajach. Patryk Vega chce zawojować międzynarodowy rynek filmowy. 

"Nie mogliśmy zaprosić Putina do studia, by wykonać z nim 20 tysięcy ujęć, a dostępne w sieci materiały archiwalne nie pozwalają na wytrenowanie modelu w technologii deepfake w najwyższej rozdzielczości dedykowanej dla filmu kinowego. W konsekwencji tego po blisko dwóch latach prac stworzyliśmy własną pionierską technologię napędzaną AI, która pozwoliła nam stworzyć filmową postać bez posługiwania się modelem prawdziwego człowieka" - mówi PAP reżyser Patryk Vega.

Patryk Vega zaskoczył wszystkich. "Putin" kręcony był po cichu

W marcu ubiegłego roku pisaliśmy o zdjęciach do filmu "Trinity". Jak się okazało, była to tylko robocza nazwa dla "Putina", a tematykę swojej nowej produkcji Patrykowi Vedze udało się zachować do końca. W "Putinie" ujrzymy więc ulicę Mierniczą i Łukasińskiego. Zobaczcie, jak wyglądał Wrocław podczas kręcenia filmu:

"Putin" to nowy film Patryka Vegi. O czym będzie? 

Jak możecie się już spodziewać, tematem produkcji kontrowersyjnego reżysera będzie Vladimir Putin. Jak mówi sam Patryk Vega, jako osoba dorastająca w komunistycznej Polsce, naznaczona komunizmem, chce on przybliżyć zawiłość wschodniej kultury. "Putin" ma być politycznym thrillerem i portretem psychologicznym Rosjanina jednocześnie. 

"Putin" Patryka Vegi. Zobacz zwiastun!

Premiera filmu zapowiedziana jest na 26 września 2024 roku. Zdjęcia do nowej produkcji Patryka Vegi kręcone były oczywiście nie tylko we Wrocławiu - oprócz stolicy Dolnego Śląska znajdziemy również ujęcia z innych części Polski, z Litwy oraz z Malty. Zobaczcie zwiastun "Putina":

Patryk Vega lepszy niż detektyw Rutkowski? Znienawidzą go bywalcy agencji towarzyskich?