Zjedz kolację ponad szczytami Karkonoszy. Takiej okazji jeszcze nie było

i

Autor: mat. prasowe

Dolny Śląsk

Zjedz kolację ponad szczytami Karkonoszy. Takiej okazji jeszcze nie było

2024-05-29 14:30

Dinner in the sky, czyli kolację ponad szczytami gór zjeść będzie można w Sosnówce pod Karpaczem. Oprócz pysznego jedzenia na wszystkich uczestników czeka przede wszystkim niezwykły i niezapomniany widok na Karkonosze.

Zjedz kolację w niebie z widokiem na Karkonosze

Karkonosze cieszą swoim urokiem turystów z całej Polski. Jeśli jednak szukacie nowych doznań, to Dinner in the sky może być czymś wręcz idealnym dla was. Od 29 maja do 8 czerwca w Hotelu Seidorf w Sosnówce zjeść będzie można kolację w niebie. Nie jest to żadna metafora - dźwig wyniesie specjalnie zaprojektowaną platforma ze stołem na wysokość 50 metrów, gdzie delektować się będzie można prawdziwą ucztą. Sama Sosnówka leży pod górskimi szczytami Karkonoszy, więc zapewniamy, że widok podczas jedzenie będzie naprawdę nieziemski!

A co będzie można tam zjeść? Każdy dzień to nowe możliwości. Przykładowo, 1 czerwca zaplanowano bitwę kulinarną pomiędzy dwoma utalentowanymi szefami kuchni - Tomaszem Czarneckim i Bartłomiejem Witkowskim, których dania oceniać w chmurach będą goście. Dodatkowo, każdy z uczestników będzie miał okazję porozmawiać z rywalizującymi kucharzami i dopytać ich o tajniki sztuki gastronomicznej.

"Dinner in the sky to coś więcej niż kolacja. To doświadczenie, które łączy w sobie pasję do kulinariów, miłość od natury oraz dreszczyk emocji. (...) Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem wysokiej kuchni, czy szukasz niezapomnianych wrażeń, Dinner in the sky zaoferuje ci coś wyjątkowego" - opisują organizatorzy.

Jeśli do Sosnówki nie chcecie jechać jedynie na samą kolację, to sama miejscowość ma całkiem sporo do zaoferowania. Oprócz zabytkowych kościołów znajdziemy tu także świetne szlaki turystyczne, po których spacerowanie jest czystą przyjemnością. Dodatkowo, Sosnówka leży blisko Karpacza, także ewentualną kolację można połączyć również z wycieczką.

Jedyną przeszkodą dla osób chętnych na kolację w chmurach może być cena. Na np. organizowany 1 czerwca event wynosi ona aż 1200 zł, jednak mimo wysokich kosztów, rezerwacje rozchodzą się w szybkim tempie. Więcej informacji o biletach i harmonogramie wydarzeń znajdziecie na stronie dinnerinthesky.pl.

Blanka na konferencji Polsat Hit Festiwal 2024

Tu zjesz najlepsze lody we Wrocławiu! TOP 15 [WASZE OPINIE]