Zaginiona 13-latka z Wrocławia odnaleziona. Dziewczynka jest cała i zdrowa

i

Autor: Google Maps

Szczęśliwe zakończenie

Zaginiona 13-latka z Wrocławia odnaleziona. Dziewczynka jest cała i zdrowa

2023-12-20 13:41

Przez ponad tydzień wrocławscy policjanci poszukiwali 13-letniej Mai. Dziewczynka ostatni raz była widziana 10 grudnia przy Wrocławskim Centrum Opieki i Wychowania przy ul. Legnickiej we Wrocławiu. 20 grudnia policja poinformowała, że poszukiwania zostały zakończone. Nastolatka wróciła do ośrodka cała i zdrowa.

Zaginiona 13-latka z Wrocławia odnaleziona

Przez kilka dni funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Ołbin prowadzili czynności poszukiwawcze za 13-letnią Mają. Nastolatka miała samowolnie oddalić się z Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania przy ul. Legnickiej we Wrocławiu

20 grudnia wrocławska policja poinformowała o zakończeniu poszukiwań. Dziewczynka powróciła do ośrodka przy ul. Legnickiej. Jest cała i zdrowa. 

Zaginiona 13-latka z Wrocławia. Przez dziewięć dni nie dawała znaku życia

Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław-Ołbin prowadzą czynności poszukiwawcze za 13-letnią Mają. Dziewczynka była ostatnio widziana 10 grudnia 2023 r.

Nastolatka samowolnie oddaliła się z Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania przy ul. Legnickiej we Wrocławiu i do dzisiaj nie powróciła do placówki oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Natalia Oreiro kiedyś i dziś. Tak wygląda Milagros ze „Zbuntowanego anioła”