Zaginęła 51-letnia kobieta. Pochodzi z Dolnego Śląska, mieszkała w Monachium

i

Autor: Facebook, SOS Zaginięcia

Rodzina prosi o pomoc

Zaginęła 51-letnia kobieta. Od niemal miesiąca nie kontaktowała się z bliskimi

2024-04-24 13:36

Jak informuje profil SOS Zaginięcia, 51-letnia Marta Hołubecka zaginęła na terenie niemieckiego Monachium. Kobieta od blisko miesiąca nie kontaktowała się z rodziną, a jej telefon pozostaje nieaktywny.

51-letnia Polka zaginęła w Monachium. Nie kontaktowała się z rodziną od niemal miesiąca

Jak informuje profil SOS Zaginięcia, 51-letnia Marta Hołubecka od niemal miesiąca nie kontaktowała się z rodziną oraz bliskimi. Kobieta na co dzień mieszka w Monachium, jednak pochodzi z Dolnego Śląska. Co więcej, telefon zaginionej pozostaje nieaktywny.

"Marta pochodzi z miejscowości Kopaniec. W czerwcu 2023r. wraz ze swoim Partnerem wyjechała do Niemiec w celach zarobkowych. Zamieszkała w Monachium. Ostatni kontakt telefoniczny z rodziną miała 30.03.2024r., a z bliskimi 02.04.2024r. przez Facebooka" - podaje SOS Zaginięcia.

Od tamtego czasu kobieta nie nawiązała kontaktu ani z rodziną, ani z bliskimi. Co więcej, 51-latka nie powróciła do miejsca zamieszkania, a nie można skontaktować się także z jej partnerem. 

Niestety, nie wiadomo, w co ubrana była ona w dniu zaginięcia. "Zaginiona ma ok 170 cm wzrostu, średnią budowę ciała, włosy krótkie do ramion kolory kasztanowego, oczy brązowe" - informuje SOS Zaginięcia.

Jeśli ktokolwiek widział zaginioną, lub zna miejsce jej pobytu proszony jest o kontakt z policją pod nr tel. 47 873 10 64 lub w razie zagrożenia życia pod nr alarmowym 112. Można również napisać bezpośrednio do strony SOS Zaginięcia, która gwarantuje anonimowość.

Express Biedrzyckiej - MEC. MICHAŁ WAWRYKIEWICZ