22-latek zaginął w Sylwestra we Wrocławiu. Rodzina prosi o pomoc

i

Autor: Google Maps; Facebook

Czy ktokolwiek go widział?

Zaginął w Sylwestra we Wrocławiu. Poszukiwania 22-letniego Radka Grzybowskiego

2024-01-03 9:47

W noc sylwestrową we Wrocławiu zaginął młody, 22-letni mężczyzna. Ostatni raz był widziany w okolicach Mostu Grunwaldzkiego. Internauci podejrzewają, że może mieć to związek z akcją poszukiwawczą WOPR na Odrze. Rodzina zaginionego udostępniła w mediach społecznościowych prośbę o pomoc w poszukiwaniach. Czy wiesz, gdzie znajduje się 22-letni Radek Grzybowski?

Na Facebooku pojawił się wpis o zaginięciu 22-letniego Radka Grzybowskiego. Apel udostępnił ojciec mężczyzny. Rodzic wspomina, że syn ostatni raz był widziany w okolicach Mostu Grunwaldzkiego

Internauci podejrzewają, że zaginięcie 22-latka może łączyć się z akcją poszukiwawczą na Odrze, którą prowadzi dolnośląskie WOPR. Chodzi o sytuację również z Sylwestra, kiedy to dwóch mężczyzn wskoczyło do Odry. Powiązania tych dwóch spraw to jednak tylko spekulacje użytkowników. 

"Ostatnio mógł być widziany w pobliżu Mostu Grunwaldzkiego. Proszę wszystkie osoby, również anonimowo, o przekazywanie informacji mogących mieć związek z zaginięciem. Kontakt z każdym komisariatem Policji lub prowadzącym KP Wrocław-Rakowiec" - czytamy we wpisie ojca zaginionego. 

Rysopis 22-letniego Radka Grzybowskiego

Radek Grzybowski ma ok. 188 cm wzrostu oraz jest średniej budowy ciała. Ma ciemne blond włosy. W dniu zaginięcia ubrany był w:

  • zieloną kurtkę z kapturem typu parka;
  • czarną bluzę z kapturem;
  • czarną czapkę;
  • czarne rękawiczki;
  • szare buty;
  • na szyi czarna zawieszka w kształcie trójkąta na rzemyku.
M jak miłość. Basia Rogowska ujawniła kim będzie jej nowy chłopak!