Zaginął 22-latek z Głogowa. Powiedział, że jedzie odwiedzić znajomych

i

Autor: pixabay.com, KPP Głogów

Zaginiony

Zaginął 22-latek z Głogowa. Powiedział, że jedzie odwiedzić znajomych

2024-01-16 12:45

Rodzina i policja proszą o pomoc w poszukiwaniach 22-letniego Kazimierza Skowrona z Głogowa. Mężczyzna zaginął w niedzielę (14 stycznia), miał pojechać na spotkanie ze znajomymi. Do tej pory nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Śledczy apelują o kontakt wszystkie osoby, które mogą mieć informacje o 22-latku.

Komenda Powiatowa Policji w Głogowie zamieściła komunikat, w którym informuje, że poszukuje zaginionego 22-letniego Kazimierza Skowrona z Głogowa. W niedzielę (14 stycznia) mężczyzna wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Przerażona rodzina zgłosiła zaginięcie policji. 22-latek nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi. Jego telefon jest wyłączony.

Zaginął 22-latek z Głogowa. Od kilku dni nie ma z nim kontaktu

Z informacji organizacji SOS Zaginięcia, która pomaga w poszukiwaniach wynika, że zaginiony mężczyzna wyszedł z domu w godzinach porannych. Wcześniej poinformował swoich bliskich, że jedzie odwiedzić znajomych.

- Mężczyzna poruszał się samochodem - czerwonym Fordem Escort o nr rej. DLB TR03. Do chwili obecnej Kazimierz nie wrócił do swojego miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną – czytamy na stronie SOS Zaginięcia na Facebooku.

Rysopis zaginionego

  • ok. 175 cm wzrostu
  • sylwetka krępa
  • włosy krótkie, ciemne
  • oczy brązowe
  • nos prosty
  • uzębienie pełne

Z cech charakterystycznych ma tatuaż w kolorze na prawym przedramieniu (kobieta i tygrys) oraz bliznę na czole.

W dniu zaginięcia 22-latek ubrany był w płaszcz w kolorze kremowym, spodnie granatowe, czarna bluza, buty garniturowe koloru brązowego.

- Każda osoba, która posiada jakąkolwiek informację na temat miejsca pobytu osoby zaginionej, proszona jest o przekazanie tej informacji do Komendy Powiatowej Policji w Głogowie ul. Obr. Pokoju 17 pod nr telefonu: 47 87 422 00, 47 87 422 01 lub pod nr alarmowy: 112 apeluje st. sierż. Natalia Szymańska z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie. Można też skontaktować się bezpośrednio ze stroną SOS Zaginięcia - organizacja gwarantuje anonimowość.

 

Zagadkowe zaginięcia we Wrocławiu. O tym mówiła cała Polska