piłka nozna

Autor: pixabay.com Mecz piłkarski

Wspaniałe zwycięstwo Ślęzy Wrocław nad Gwarkiem Tarnowskie Góry

2024-02-25 7:00

W dniu 24-02-2024 o godzinie 13:00, nasz zespół Ślęza Wrocław rozegrał mecz przeciwko Gwarkowi Tarnowskie Góry w ramach III Ligi - Grupa 3, który miał miejsce w miejscowości Tarnowskie Góry. W tym spotkaniu odnieśliśmy zwycięstwo, zdobywając aż 4 gole, podczas gdy Gwarek Tarnowskie Góry zdołał strzelić tylko 1 bramkę.

Przebieg spotkania

W emocjonującym meczu pomiędzy Gwarkiem Tarnowskie Góry a Ślęzą Wrocław, który odbył się w Tarnowskich Górach, gospodarze wyszli na prowadzenie już w 5. minucie za sprawą bramki Lubaskiego. Na koniec pierwszej połowy wynik wynosił 1:0 dla Gwarka Tarnowskie Góry. Jednak w drugiej połowie to Ślęza Wrocław przejęła inicjatywę i zdominowała grę. Wyrównanie nastąpiło w 64. minucie, gdy Pisarczuk strzelił gola dla drużyny Ślęzy Wrocław. Minutę później Jakuc zdobył kolejnego gola, dając swojej drużynie prowadzenie. W 70. minucie Marcjan podwyższył wynik na 3:1 dla Ślęzy Wrocław. Mecz zbliżał się ku końcowi, a goście wydawali się mieć kontrolę nad spotkaniem. Jednak w 82. minucie Pisarczuk ponownie strzelił gola, ustalając wynik meczu na 4:1 dla Ślęzy Wrocław. Podsumowując cały mecz, Gwarek Tarnowskie Góry przegrał z drużyną Ślęza Wrocław 1:4.

Pomeczowe podsumowanie

W meczu pomiędzy Gwarkiem Tarnowskie Góry a Ślęzą Wrocław zwyciężyła drużyna Ślęzy, zdobywając cenne 3 punkty. Obecnie nasza ukochana drużyna, Ślęza Wrocław, zajmuje 5. miejsce w tabeli, mając na swoim koncie imponujących 9 wygranych meczów, 3 remisy i niestety 6 porażek. Suma punktów wynosi obecnie 30. Natomiast Gwarek Tarnowskie Góry plasuje się na 12. miejscu w tabeli, mając na swoim koncie 5 zwycięstw, 4 remisy i niestety aż 9 porażek. Ich suma punktów wynosi obecnie 19.

III Liga - Grupa 3 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Gwarkiem Tarnowskie Góry a Ślęzą Wrocław, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz Unii Turza Śląska z Gwarkiem Tarnowskie Góry odbędzie się 3 marca 2024 roku o godzinie 14:00 na stadionie Miejskim we Wodzisławiu Śląskim. Natomiast mecz Ślęzy Wrocław z Górnikiem Polkowice zaplanowano na dzień wcześniej, czyli 2 marca 2024 roku o godzinie 14:30 na stadionie Kompleks Piłkarski 1 Ks Ślęza we Wrocławiu.