Kamera

i

Autor: Pixabay Zdj. ilustracyjne.

Wrocław zamienia się w plan filmowy. Powstaje nowa produkcja Netflixa! Poszukiwani statyści

2022-06-10 13:23

We Wrocławiu i Legnicy realizowane będą zdjęcia do nowej produkcji Netflixa "WILL" w reż. Tima Mielantsa. Obecnie poszukiwani są statyści, którzy chcieliby wystąpić w produkcji opowiadającej historię z lat 40-tych XX wieku. Kto się może zgłosić? Ile można zarobić? Sprawdźcie poniżej.

Wrocław po raz kolejny zamieni się w plan filmowy. Tym razem będzie to produkcja Netflixa. Film „WILL” ma przedstawiać historię trzech młodych ludzi, którzy próbują przetrwać w okupowanym mieście w 1942 roku. Za jego realizację odpowiada belgijski reżyser Tim Mielants, autor m.in. kilku odcinków popularnych seriali Peaky Blinders i Legion.

W związku z kręceniem scen filmu "WILL", agencja castingowa ZGRANI poszukuje statystów. Zaprasza do wzięcia udziału w castingu realizowanym w sobotę 11 czerwca w godz. 14:30-20:30 w Studio Kominka 22 w Legnicy. 

Agencja poszukuje w szczególności:

  • osób o ciemnych oczach i włosach (kobiety i mężczyźni),
  • mężczyzn w wieku 20-50 lat bez zarostów, kolor włosów bez znaczenia,
  • mężczyzn z długimi brodami (wiek 40-65 l).

Stawki za wzięcie udziału w nagrani w charakterze statysty zaczynają się od 100 zł. Agencja deklaruje też, że w przypadku konieczności stawienia się na przymiarkach lub wzięcia udziału w kontynuacji zdjęć, przewidziane są wyższe wynagrodzenia.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz online lub na maila film.zgrani@gmail.com (należy załączyć zdjęcie oraz numer kontaktowy).

Historyk ocenia film o seksbombie PRL - Kalinie Jędrusik. Historia z Koprem

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!