Wrocław

W centrum Wrocławia powstanie nowy podniebny bar. Kiedy otwarcie?

2024-05-14 15:38

Nowy bar z koktajlami otwiera się w centrum Wrocławia. The Bridge Sky Bar będzie można odwiedzić w klimatycznej lokalizacji, na terenie historycznego Ostrowa Tumskiego. Na gości czekać będzie urocza panorama stolicy Dolnego Śląska. Kiedy otwarcie podniebnego baru?

The Bridge Sky Bar, czyli nowe miejsce na mapie Wrocławia – otwarte zostanie już za kilka dni. Lokal znajdować się będzie na 6. piętrze pięciogwiazdkowego hotelu The Bridge Wrocław, który położony jest w sercu historycznego Ostrowa Tumskiego przy Placu Katedralnym 8. W ofercie baru dostępne będą orzeźwiające koktajle, a goście będą mogli obserwować przepływające Odrą statki, przechadzających się bulwarami spacerowiczów, a po zmroku rozświetlone miasto. To wszystko przy nastrojowej muzyce.

Nowy podniebny bar we Wrocławiu. Kiedy otwarcie?

Jak zapowiadają właściciele nowy bar to miejsce idealne na wiosenne i letnie spotkania towarzyskie z przyjaciółmi lub romantyczny wieczór pod rozgwieżdżonym niebem. W lokalu dostępny będzie nowoczesny podświetlany bar i eleganckie stoliki koktajlowe. Na powierzchni ponad 100 m2 zaaranżowano przestrzeń mogącą pomieścić do 49 osób.

Gości z pewnością może przyciągać widok z podniebnego baru. Prawie na wyciągnięcie ręki jest też gotycka katedra św. Jana Chrzciciela, która góruje nad Ostrowem Tumskim. Jak podkreślają nam przedstawiciele baru, The Bridge Sky Bar nie będzie przestrzenią stworzoną jedynie dla gości hotelowych. Ma być miejscem, które łączy odwiedzających Wrocław turystów ze społecznością lokalną. Sky Bar można również wynająć i zorganizować w nim imprezy okolicznościowe i firmowe.

- Chcieliśmy, by niebo i gwiazdy, które możemy obserwować z tarasu naszego hotelu, były obecne także w samym menu" W The Bridge Sky Bar znajdziemy więc oryginalne koktajle inspirowane zodiakalnymi gwiazdozbiorami. Napoje dostępne są zarówno w wersji alkoholowej, jak i bezalkoholowej. Nie zabraknie też klasycznych i dobrze znanych propozycji, idealnych na wiosenne oraz letnie wieczory. Specjalnie przygotowana oferta napojów z pewnością zaspokoi więc podniebienia zarówno poszukujących znanych smaków, jak i tych otwartych na nowe połączenia - przekazuje Łukasz Chmielewski, Food & Beverages Manager.

Sky Bar to kolejny po Summer Bar koncept stworzony przez The Bridge MGallery Wrocław. W hotelu, od maja do września (przez cały tydzień), funkcjonuje dostępna dla wszystkich ogrodowa przestrzeń pełna pysznego jedzenia, swobodnej atmosfery i orzeźwiających koktajli.

Otwarcie The Bridge Sky Bar zaplanowano na 23 maja 2024 roku przy ul. Plac Katedralny 8. Lokal dostępny będzie od czwartku do soboty w godz. 18:00 – 22:00.

W centrum Wrocławia powstanie nowy podniebny bar. Kiedy otwarcie?