Błaga ludzi o słuchanie jej muzyki. Twierdzi, że nie może pracować od 9:00 do 17:00

i

Autor: Canva

Wiadomości

Twierdzi, że nie może pracować od 9:00 do 17:00. Namawia ludzi do słuchania jej muzyki

2023-12-08 12:45

Często w internecie możemy natknąć się na osoby z pokolenia Z, które narzekają na pracę od 9:00 do 17:00. Część internautów denerwuje takie podejście i wprost nazywa przedstawicieli Gen Z leniwymi. Pewna artystka z tego pokolenia nagrała film, w którym namawia do słuchania jej muzyki, aby nie musiała pracować w korporacji.

Zoe Wynn jest zagraniczną artystką, która tworzy muzykę. Kilka tygodni temu na swój profil na Instagramie dodała nagranie, w którym mówi, że nie byłaby w stanie pracować w trybie 9:00-17:00 np. w korporacji. Wspomina, że może zabrzmieć jak natchniona artystka, która nie ma ochoty na ciężką pracę, ale uważa, że została stworzona do robienia czegoś kreatywnego. 

Kobieta opowiada w filmie, że gdy ma do wykonania trzy niekreatywne zadania w ciągu dnia, zaczyna płakać i nie wyobraża sobie robienia tego przez osiem godzin dziennie każdego dnia. 

Usłyszałam kiedyś w jakimś programie cytat, który mówi, że ludzie tacy jak my nie mogą prowadzić normalnego życia. Jeśli spróbujemy, to nas zabije. Szczerze mówiąc, zaliczam się do tej kategorii, bo myślę, że po prostu umrę - mówi Zoe Wynn w nagraniu. 

Jednocześnie Zoe zachęca do słuchania jej muzyki, aby nie musiała pracować  w korporacji. Można podejrzewać, że postrzega tę ścieżkę kariery jako sposób uniknięcia ośmiogodzinnej pracy w biurze. 

Niesamowite ozdoby w centrum Warszawy. Jak podróż w czasie!