Pilne

i

Autor: Eska.pl

Dolny Śląsk

Tragiczny wypadek w Godzikowicach pod Wrocławiem. Dwie osoby zginęły w czołowym zderzeniu na DK94

2024-04-18 9:33

Do tragicznego wypadku w Godzikowicach pod Wrocławiem doszło w nocy ze środy (17 kwietnia) na czwartek (18 kwietnia) około godziny 2:30. W wyniku czołowego zderzenia dwie osoby zginęły.

Tragiczny wypadek na DK94 pod Wrocławiem. Dwie osoby nie żyją

Do tragicznego zdarzenia doszło w nocy ze środy (17 kwietnia) na czwartek (18 kwietnia). Około godziny 2:30 policja otrzymała zgłoszenie o wypadku na 126 kilometrze DK94, tuż przed miejscowością Godzikowice w gminie Oława.

Według wstępnych ustaleń policji, przyczyny zderzenia nie są jeszcze do końca jasne. 20-latka kierująca pojazdem marki subaru w pewnym momencie zjechała na przeciwległy pas ruchu. Dlaczego? To dopiero ustalać będą służby. Po zjechaniu na przeciwny pas, kobieta zderzyła się z pojazdem ciężarowym.

W wyniku wypadku dwie osoby zmarły. Jedną z nich jest 20-letnia kierująca subaru, a drugą jej 23-letni pasażer. Wraz z kobietą podróżował jeszcze jeden pasażer, który w stanie zagrażającym życiu został przetransportowany do szpitala.

Kierowca pojazdu ciężarowego nie odniósł obrażeń. Policjanci przebadali go pod kątem trzeźwości, a testy wykazały, że nie był pod wpływem alkoholu ani żadnych substancji odurzających. Dokładne okoliczności wypadku ustalać będzie prokuratura.

Wieczorny Express - Paweł Piskorski