Podróże

TOP 10 najtańszych lotów z Wrocławia na wakacje. Ceny biletów, kierunki

2024-06-17 20:02

Zadar, Paryż, Majorka, Pafos, Kreta, czy Malta – to tylko niektóre z atrakcyjnych kierunków na wakacje. Z lotniska we Wrocławiu możemy polecieć samolotem w różne miejsca na świecie i to wcale nie tak drogo. Za ok. 100 zł polecimy np. do Barcelony i na Majorkę, a do Zadaru nawet za 59 złotych. Oto 10 tanich lotów z wrocławskiego lotniska.

Wakacje rozpoczynają się już za kilka dni, a wraz z nimi rodzinne wyjazdy. Wiele osób wciąż szuka idealnego kierunku na urlop. Specjalnie dla was przygotowaliśmy zestawienie miejsc, do których w czasie wakacji 2024 można polecieć za grosze.

10 najtańszych lotów z Wrocławia na wakacje. Ale okazje!

Zaczynając poszukiwania wymarzonych kierunków na wypoczynek warto pamiętać o najważniejszej sprawie - zazwyczaj im wcześniej kupimy bilet, tym cena będzie niższa. Najlepsze okazje warto od razu bookować, bo chętnych jest naprawdę wielu. Warto także sprawdzać ceny biletów późnym wieczorem lub w nocy – bywa, że ceny wówczas spadają.

Gdzie szukać tanich biletów lotniczych?

Dobrym i sprawdzonym sposobem na wyszukanie promocyjnych lotów jest jedna z takich wyszukiwarek:

Ceny biletów warto też sprawdzić zawsze na stronach poszczególnych przewoźników. Niekiedy tam znajdziemy jeszcze tańszą ofertę. Z Wrocławia polecimy tanimi liniami lotniczymi jak Ryanair i Wizz Air. W lipcu i sierpniu bilety za ok. 59-69 złotych polecimy np. Norwegii, Włoch, Chorwacji, czy Francji.

Nasze TOP 10 najtańszych lotów z Wrocławia na wakacje znajdziecie w galerii zdjęć. Ceny są z 17 czerwca.

TOP 10 najtańszych lotów z Wrocławia na wakacje. Ceny biletów, kierunki

Quiz. Gdzie we Wrocławiu znajdują się te atrakcje? Prawdziwi wrocławianie zdobędą 15/15

Pytanie 1 z 15
ZOO we Wrocławiu znajduje się przy
ZOO we Wrocławiu znajduje się przy ul.
Listen on Spreaker.