Afera!

To nie koniec. Jest oficjalna skarga do KRRiT w sprawie Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska, znana przede wszystkim z programu "Królowe Życia", w ciągu ostatnich kilku lat zebrała tysiące fanów, którzy regularnie śledzą jej poczynania w mediach. Nie wszyscy jednak zdawali sobie sprawę, jak wyglądała przeszłość celebrytki z Kłodzka. Burdele, półświatek gangsterski w Kłodzku, sutenerestwo, pobicia to dopiero początek. Do KRRiT trafiła skarga w związku z jej udziałem w programie "Taniec z gwiazdami".

25 kwietnia 2024 roku na portalu "Goniec" opublikowano obszerny artykuł na temat przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Redaktorzy ze wspomnianego portalu przeprowadzili dziennikarskie śledztwo, aby dowiedzieć się więcej informacji o celebrytce z Kłodzka. 

"W swojej książce z 2021 roku 'Prawdziwa historia Królowej Życia' Kaźmierska wspomina o tym bardzo pobieżnie. 'Jeśli ktoś jest ciekawy szczegółów sprawy, są w dokumentach. Niech sobie jedzie do sądu i poczyta akta' - zachęca w niej gwiazda telewizji. Pojechaliśmy i przeczytaliśmy" - czytamy we wspomnianym artykule.

Wśród wielu artykułów na temat Dagmary Kaźmierskiej, co jakiś czas pojawiają się wzmianki o nielegalnej działalności kobiety. Miała ona uczestniczyć m.in. w zorganizowanej grupie przestępczej, ale też zmuszać kobiety do prostytucji.

Dagmara Kaźmierska, jeszcze przed wybuchem afery, była uczestniczką show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Z programem pożegnała się w połowie kwietnia - powiedziała, że ma problemy zdrowotne. Później, po opublikowaniu artykułu, Polsat zdecydował się usunąć z ramówki oraz ze swojej platformy Polsat Box Go jej program „Dagmara szuka męża”. Skasowano także „Pamiętniki z wakacji” z jej udziałem. Na podobny ruch zdecydował się Player. Z oferty pozbyto się „Królowych życia” i „Made in Maroko” z Kaźmierską.

Skarga do KRRiT na "Taniec z gwiazdami"

Press informuje, że w związku ze sprawą Dagmary Kaźmierskiej do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęła skarga na trwający wciąż „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, co potwierdziła rzeczniczka prasowa instytucji.

"Wpłynęła jedna skarga indywidualna na „Taniec z gwiazdami” z zarzutem, że Polsat promuje osobę z kryminalną przeszłością" – przekazała Teresa Brykczyńska z KRRiT.