Tajemniczy milioner, którego nikt nie zna, robi furorę na Instagramie! Kim jest Piotr Śledź? [ZDJĘCIA]

i

Autor: Piotr Śledź Instagram screen

Człowiek widmo

Tajemniczy milioner, którego nikt nie zna, robi furorę na Instagramie! Kim jest Piotr Śledź? [ZDJĘCIA]

2023-09-01 14:43

Piotr Śledź - milioner z Instagama, który działa w wielu branżach. Mowa tutaj m.in. o pożyczkach, turystyce, e-handlu czy nieruchomościach. Jego zdjęcia na portalach społecznościowych naprawdę robią wrażenie! Pojawiają się pod nimi hasztagi takie jak: #billionaire, #luxurylife, #businessman. Nie było by w tym nic dziwnego, bo w końcu "kto bogatemu zabroni", gdyby nie fakt, że owego milionera... nikt nie zna i na próżno spotkać go na liście najbogatszych Polaków.

Piotr Śledź - tajemniczy milioner z Wielkopolski, który na Instagrmie robi prawdziwą furorę. Followuje go już ponad 70 tys. osób, a kontent robi naprawdę wrażenie. Podobnie jak jego posty, na których mocno zaznacza, jak dużo wydaje nie tylko na swoje kolejne inwestycje, ale też zachcianki. Pod zdjęciami pojawiają się hasztagi #billionaire, czyli #miliarder. 

Większość zdjęć i filmików powstaje w gigantycznej posiadłości Śledzia w okolicach wielkopolskiego Śremu. Bogacz ogrodził wysokim murem prawie pół wsi, a na swojej parceli postawił okazałą willę z wielką prywatną siłownią i kompleks garaży. Zafundował sobie też "największy francuski ogród w Polsce".

Zdarza się, że gdy tajemniczy milioner rusza w trasę, towarzyszy mu kilka czarnych, luksusowych aut – tak przynajmniej wynika ze zdjęć, które trafiają do sieci. Na swoim koncie publikuje też zdjęcia z podróży – a to lot do Dubaju w luksusowym samolocie, a to lot do Hiszpanii w prywatnym odrzutowcu.

Czym w takim razie zajmuje się Piotr Śledź? Wszystkim po trochę. Pożyczki, domy wakacyjne, e-handel, mieszkania, biura i billboardy to główne dziedziny jego dochodu. 

Tajemniczy milioner z Instagrama Piotr Śledź. Nikt go nie zna 

Paradoksalnie Śledź w kręgach biznesowych nie jest zbyt znany. Nie królował też i nadal na próżno można go znaleźć na liście najbogatszych Polaków Forbes'a. Co więcej branżowa prasa też go nie zna. Skąd więc te luksusy? To pytanie pozostaje bez odpowiedzi. 

Obserwując profil Piotra Śledzia na Instagramie uwagę przykuwa także inna rzecz. Mianowice, ostatni post bogacza został umieszczony tam 1 marca 2022 r. Dotyczy on udzielenia pomocy ukraińskim rodzinom w zakwaterowaniu, bo tydzień wcześniej wybuchła w ich kraju wojna. Od tamtego momentu Piotr Śledź nie wstawił na swoich mediach społecznościowych żadnego zdjęcia.

Primark we Wrocławiu oficjalnie otwarty! Kolejki do sklepu od samego rana