Starsza pani z Wrocławia sprzedaje własnoręcznie robione maskotki. Idealne na prezent

i

Autor: Twitter.com/ Kubicowy

Wzruszające!

Starsza pani z Wrocławia sprzedaje własnoręcznie robione maskotki. "Idealne na prezent"

2024-02-26 12:27

Spacerując po centrum Wrocławia, pod Halą Targową możemy spotkać miłą starszą panią, która sprzedaje maskotki robione własnoręcznie na szydełku. Pewien internauta podzielił się w mediach społecznościowych zdjęciem pluszaka, którego kupił u 80-latki. Użytkownicy Facebooka oraz portalu X od razu pokochali dzieła starszej pani. "Idealne na prezent".

Starsza pani z Wrocławia sprzedaje własnoręcznie robione maskotki. "Idealne na prezent"

Na portalu X pewien użytkownik dodał zdjęcia maskotek, które zostały własnoręcznie zrobione na szydełku. Ich autorką jest 80-letnia mieszkanka Wrocławia, która swoje dzieła sprzedaje pod Halą Targową

Jak wspomniał internauta w opisie pod zdjęciami:

"Dzień dobry Wrocław. Pani spod Hali Targowej wróciła i ten fakt zasługuje na większy rozgłos. Miła Pani ma 80 lat i wszystko robi własnoręcznie. Po chwilowej rozmowie poinformowała mnie że będzie częściej bo wraca pogoda także kto chętny i chce kupić coś wyjątkowo fajnego to zapraszam zrobić jej lepszy dzień/dni."

Wpis użytkownika został udostępniony również na Facebooku, gdzie internauci licznie zaczęli komentować post. Niektórzy pochwalili się, że rok temu kupili od starszej pani pluszaka i do dzisiaj towarzyszy im na biurku. Inni za to pytają się, czy ktoś mógłby dla nich kupić i wysłać, a oni zapłacą. Wśród komentarzy możemy przeczytać:

  • "Mam taką maskotkę. To są rzeczy niepowtarzalne, tworzone z wyobraźnia artystyczna, mają duszę i są milutkie. Chciałabym umieć wykonywać takie małe arcydzieła";
  • "Piękne rzeczy ta Pani robi";
  • "Wspierajcie proszę tę kobietę, wielki szacunek";
  • "Ależ to są piękne zabawki .. dzieła sztuki jak będę tylko w mieście odnajdę Panią i na pewno kupię córeczkom".