Tragedia

Śmiertelny wypadek na S8 niedaleko Oleśnicy. Trasa Warszawa - Wrocław zablokowana

2024-06-14 8:45

Tragiczny wypadek na trasie S8 Warszawa - Wrocław. Za węzłem Szczodrów, niedaleko Oleśnicy samochód ciężarowy uderzył w bariery i wjechał do rowu. Niestety, jedna osoba zginęła, a jedna jest ranna.

Tragiczny wypadek na S8. Nie żyje pasażer ciężarówki

Do dramatycznego wypadku doszło w piątek nad ranem na drodze ekspresowej S8 w rejonie miejscowości Cieśle koło Oleśnicy na Dolnym Śląsku. Jak informuje nas rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, z nieustalonych przyczyn ciężarówka zjechała z drogi, uderzyła w bariery i dachowała w rowie.

- W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł pasażer ciężarówki. Kierowca wyszedł z wypadku bez większych obrażeń, był trzeźwy. W tej chwili zabezpieczane są ślady. Na miejscu wypadku jest prokurator a także biegły z zakresu rekonstrukcji wypadku. Trasa w kierunku Wrocławia jest zablokowana – informuje nas podkomisarz Przemysław Ratajczyk z KWP we Wrocławiu.

Droga może być zablokowana jeszcze przez kilka godzin, wyznaczone zostały objazdy. - Apelujemy jednak do wszystkich, żeby wybierali trasy alternatywne – dodaje policjant.

Śmiertelny wypadek na S8 niedaleko Oleśnicy. Trasa Warszawa - Wrocław zablokowana

Listen on Spreaker.