Pijana kobieta opiekowała się córeczką

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe/policja.gov.pl

Wiadomości

Pijana matka opiekowała się córeczką. Kobieta miała 3 promile alkoholu we krwi

Policjanci z Karpacza zatrzymali kobietę, która opiekowała się swoją 16-miesięczną córką pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało w jej organizmie trzy promile. Kobieta, ledwo trzymając się na nogach, szła z dzieckiem na rękach przez miasto.

Miała 3 promile alkoholu i opiekowała się córeczką

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 20 sierpnia. Policjanci - ok. godz. 22:20 - otrzymali informację, że ul. Konstytucji 3 Maja w Karpaczu idzie kompletnie pijana kobieta z malutkim dzieckiem na rękach.

Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, zauważyli grupę osób. Wśród nich była kobieta mająca problem z utrzymaniem się na nogach. Zataczała się, a na rękach trzymała małe dziecko. 

Ponadto stała blisko krawędzi jezdni. - Była ona kompletnie pijana i agresywna. Przyznała się, że piła wódkę. Badanie na zawartość alkoholu w jej organizmie wykazało 3 promile. Dla bezpieczeństwa funkcjonariusze kobietę i 16-miesięczną dziewczynkę umieścili w radiowozie - informuje podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. 

Matka trafiła do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia. Dziecko zostało z kolei przewiezione do placówki opiekuńczej. O całej sytuacji powiadomiony został sąd rodzinny. 

Policjanci obecnie ustalają, czy 28-letnia kobieta stworzyła zagrożenie dla życia lub zdrowia dziecka. 

Listen on Spreaker.