Pierwsze Lodówkomaty we Wrocławiu. To nowa usługa InPost. Sprawdź, gdzie są [LISTA]

i

Autor: Materiały prasowe InPost Pierwsze Lodówkomaty we Wrocławiu. To nowa usługa InPost. Sprawdź, gdzie są [LISTA]

Pierwsze Lodówkomaty we Wrocławiu. To nowa usługa InPost. Sprawdź, gdzie są [LISTA]

2021-06-02 9:35

Firma logistyczna InPost uruchomi 20 nowych Lodówkomatów we Wrocławiu. To trzecie miasto, po Warszawie i Krakowie, w którym działa już taka usługa. Co można tam zamawiać? Gdzie znajdują się Lodówkomaty we Wrocławiu? O tym przeczytajcie poniżej.

Lodówkomaty firmy InPost - to nowy pomysł pocztowych lodówek do których każdy będzie mógł zamówić zakupy spożywcze, a następnie w łatwy sposób je odebrać. Wrocław to kolejne miasto po Warszawie i Krakowie, w którym zostało wprowadzone takie rozwiązanie. W mieście mamy już cztery takie urządzenia, w kolejnych miesiącach będą stawiane kolejne. Już przed wybuchem pandemii koronawirusa według badań Kantar TNS1 aż 40% kupujących w sieci chciało odbierać zakupy spożywcze w Paczkomatach InPost – obecnie zapotrzebowanie na Lodówkomaty jest jeszcze większe. Lodówkomaty InPost mają trzy strefy temperatury – stałą +16°C, chłodzenie +4°C i mrożenie -18°C. Otwory na ściankach skrytki zapewniają przepływ powietrza.

- Jesteśmy już po testach Lodówkomatów w Warszawie i Krakowie, czujemy się w pełni gotowi na rozwijanie sieci takich maszyn w Polsce. W tym roku jednak skupimy się na skokowym wzroście liczby Paczkomatów w Polsce i Europie – dlatego następne Lodówkomaty będą instalowane w przyszłym roku. To kolejny perspektywiczny obszar, w którym się rozwijamy – oprócz zwiększania zasięgu geograficznego. Pandemia potwierdziła, że zakupy spożywcze online – zwłaszcza w dużych miastach – są coraz bardziej pożądane przez konsumentów  – podkreśla Rafał Brzoska, prezes InPost.

Lodówkomaty firmy InPost. Jak wyglądają?

Urządzenia wyglądają bardzo podobnie do paczkomatów z tą różnicą, że w nich znajdują się lodówki. Można do nich zamówić produkty spożywcze takie jak: warzywa, owoce, mrożonki, produkty świeże, artykuły farmaceutyczne, kosmetyki, torty, ciasta, kwiaty czy upominki. Dostarczane są samochodami zapewniającymi utrzymanie tych produktów w odpowiednio niskich temperaturach.

Lodówkomaty we Wrocławiu. Gdzie się znajdują? 

Obecnie takie maszyny InPost są dostępne w Warszawie i Krakowie – łącznie w 50 lokalizacjach. Lodówkomaty InPost działają także przy sklepach Auchan w Piasecznie, Łomiankach i Auchan Jubilerska w Warszawie. A gdzie obecnie możemy znaleźć Lodówkomaty we Wrocławiu? Znajdziecie je przy ulicach:

  • Krakowskiej,
  • Wielkiej,
  • Kamiennej,
  • Niemczańskiej.
Raport z anteny 1.06, godz.10

QUIZ. Dokończysz przysłowie po czterech wyrazach? Nieliczni zdobędą więcej niż 6/10

Pytanie 1 z 10
Dokończ przysłowie: "Lepszy wróbel w garści..."