Chciała zabrać mu kluczyki. Wysiadł z auta i powalił kobietę lewym sierpowym [FILM]

i

Autor: Youtube/Kłodzko24_video

Nowa Ruda

Nowa Ruda. Chciała zabrać mu kluczyki. Wysiadł z auta i znokautował policjantkę lewym sierpowym [FILM]

2023-04-04 14:55

Po ostatnim zdarzeniu na jednej z dróg Nowa Ruda nie przyciągnie raczej do pracy zbyt wielu policjantek. Funkcjonariuszka po służbie próbowała odebrać kluczyki stwarzającemu zagrożenie na drodze mężczyźnie, a ten wyskoczył z samochodu i znokautował ją ciosem w twarz. Teraz agresywny kierowca może trafić do więzienia na okres do nawet 3 lat.

Do zdarzenia doszło 24 marca na jednej z dróg w okolicy Nowej Rudy. Pewna policjantka, będąc po służbie, próbowała odebrać kluczyki niebezpiecznie prowadzącemu kierowcy. Ten nie był z takiego obrotu spraw zbyt zadowolony - wysiadł z pojazdu i lewym sierpowym trafił kobietę prosto w twarz. Mężczyzna jest już w rękach policji.

Nowa Ruda. Policjantka po służbie zatrzymała kierowcę

24 marca na jednej z noworudzkich dróg doszło do wstrząsającego zdarzenia. Pewien mężczyzna prowadził samochód, nie posiadając nawet prawa jazdy i stwarzając zagrożenie na drodze. Zauważyła to policjantka, która była już po służbie, jednak postanowiła zareagować. Spróbowała ona zatrzymać niesfornego kierowcę - wtedy nie wiedziała jeszcze o jego braku uprawnień, jednak podejrzenie wzbudził dziwny sposób, w jaki prowadził on auto. Samo zatrzymanie zakończyło się zresztą sukcesem - kobieta podeszła do kierowcy, poinformowała go, że jest funkcjonariuszką policji i spróbowała zabrać mu kluczyki do samochodu.

Nowa Ruda. Kierowca znokautował policjantkę

Policjantka, choć była już po służbie, na zaistniałą sytuację zareagowała właściwie. Zupełnie nie spodziewała się jednak, że gdy poprosi mężczyznę o oddanie kluczyków, ten zareaguje w tak agresywny sposób. Kierowca wyskoczył nagle z auta, po czym zamarkował uderzenie prawą ręką, a lewą wyprowadził cios prosto w twarz funkcjonariuszki. Kobieta przewróciła się, a mężczyzna rozpoczął ucieczkę.

Nowa Ruda. Kierowca za napaść na policjantkę może trafić do więzienia

Agresywny mężczyzna został przez policję złapany, a za napaść na funkcjonariuszkę grożą mu poważne konsekwencje. Aktualnie przebywa w areszcie tymczasowym, gdzie spędzi jeszcze trzy miesiące, natomiast może być to jedynie preludium do dalszej kary. Za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza, albo jak w tym przypadku - funkcjonariuszki, grozi do nawet 3 lat pozbawienia wolności.