Niedziela handlowa. Czy w niedzielę 25 kwietnia zrobimy zakupy? Czynne sklepy we Wrocławiu

i

Autor: PIOTR KAMIONKA/REPORTER Niedziela handlowa. Czy w niedzielę 25 kwietnia zrobimy zakupy? Czynne sklepy we Wrocławiu

Niedziela handlowa. Czy w niedzielę 25 kwietnia zrobimy zakupy? Czynne sklepy we Wrocławiu

2021-04-24 10:38

Sklepy otwarte czy zamknięte w niedzielę 25.04.2021? Gdzie na zakupy we Wrocławiu i Dolnym Śląsku? Zakaz hadnlu obowiązuje prawie w każdą niedzielę w ciągu całego roku. Istnieją jednak wyjątki. W kwietniu 2021 roku przypada jedna niedziela handlowa. Kiedy? Czy w niedzielę 25 kwietnia będziemy mogli zrobić zakupy? Które sklepy będą otwarte? Sprawdźcie poniżej.

Niedziele handlowe 2021 przypadają siedem razy w ciągu całego roku. W tym roku sklepy w niedzielę będą otwarte jeszcze pięć razy, w tym aż dwukrotnie tylko w samym w grudniu. Kiedy jeszcze możemy spodziewać się niedzieli handlowej w tym roku? Czy 25.04 wypada niedziela handlowa? Które sklepy będą otwarte we Wrocławiu? 

Niedziele handlowe 2021. Czy 25 kwietnia sklepy będą otwarte?

Tym razem odpowiedź jest pozytywna - niedziela handlowa przypada właśnie na ostatnią niedzielę kwietnia. Oznacza to, iż 25 kwietnia w sklepach zrobimy zakupy. Będzie można to zrobić zarówno w osiedlowych małych sklepikach, jak i w większych marketach.

Niedziele handlowe 2021. Które sklepy otwarte we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku? 

25 kwietnia to dzień, w którym wszystkie większe markety, typu Biedronka, Lidl, Tesco itp. będą otwarte. Zakupy będzie można zrobić także w mniejszych marketach, czy osiedlowych sklepach typu Żabka, Fresh. Tego dnia za ladą nie musi stać właściciel placówki.

W galeriach, w związku z nadal obowiązującymi obostrzeniami w związku z pandemią koronawirusa w naszym kraju, może działać wyłącznie część sklepów: spożywcze, apteki i drogerie, salony prasowe, księgarnie, sklepy zoologiczne i z artykułami budowlanymi (sklepy meblowe i budowlane o powierzchni powyżej 2 000 m2 zostają zamknięte). Wszystkie będą czynne również w niedzielę handlową 25 kwietnia. 

Raport z anteny 23.04, godz.10
Sonda
Czy spodziewasz się czwartej fali zachorowań na COVID-19?