Napad na bank przy ul. Kamiennej we Wrocławiu. Sprawca na wolności, trwają poszukiwania

i

Autor: Pexels.com

Wrocław

Napad na bank przy ul. Kamiennej we Wrocławiu. Sprawca na wolności, trwają poszukiwania

2023-09-22 13:57

Trwa policyjna obława we Wrocławiu po tym jak przy ul. Kamiennej doszło do napadu na bank. Zamaskowany mężczyzna sterroryzował pracownicę banku i najprawdopodobniej ukradł pieniądze. Sprawca uciekł, na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło około godziny 10 rano przy ul. Kamiennej we Wrocławiu. Napastnik wszedł do placówki, która jest filią Banku Spółdzielczego w Miliczu. Z początkowych informacji wynikało, że mężczyzna miał przyłożyć broń do głowy pracownicy banku, jednak tę wiadomość dementuje na chwilę obecną policja.

Napad na bank we Wrocławiu. Sprawca jest wciąż na wolności

- Zdarzenie miało miejsce po godz. 10 rano w jednym banków przy ul. Kamiennej. Jest to zdarzenie o charakterze kryminalnym, na miejscu pracują funkcjonariusze pionu kryminalnego. Trwają działania operacyjne. Na chwilę obecną nie ujawniamy więcej szczegółów. Chciałbym stanowczo zdementować, że w trakcie tego zdarzenia użyta była broń – przekazał nam mł. asp. Rafał Jarząb z wrocławskiej policji.

Jak dodał, na szczęście nie ma osób poszkodowanych. Nie wiadomo, ile pieniędzy udało się ukraść rabusiowi. Szerzej o działaniach policji rzecznik będzie mógł powiedzieć dopiero po zakończeniu policyjnej obławy.

Szalona jazda kierowcy audi i groźny wypadek. "Bo wszyscy się wlekli"