Najsłodszy kiss cam przed koncertem Dawida Podsiadło we Wrocławiu. To nagranie jest hitem na TikToku

i

Autor: Weronika Plucinska; TikTok

Wzruszające!

Najsłodszy kiss cam przed koncertem Dawida Podsiadło we Wrocławiu. To nagranie jest hitem na TikToku

2024-06-19 10:11

8 czerwca 2024 roku Dawid Podsiadło wystąpił na Tarczyński Arenie we Wrocławiu. Sam koncert rozpoczął się po 21:00, jednak wcześniej uczestnicy również mogli liczyć na atrakcje. Jedną z nich był kiss cam. Uwagę wszystkich przykuło starsze małżeństwo na trybunach, które zostało wyłapane właśnie przez tę kamerę. Ich pocałunkowi towarzyszyły okrzyki radości i wzruszenia. Nagranie tego momentu jest prawdziwym hitem na TikToku.

To nagranie jest prawdziwym hitem na TikToku. Starsze małżeństwo skradło serca publiczności na koncercie Dawida Podsiadło we Wrocławiu

Widok starszych małżeństw potrafi wzruszyć niejedną osobę. Wiedząc jeszcze, że przeżyli oni ze sobą kilkadziesiąt lat dodatkowo sprawia, że zaczynamy marzyć o tak silnej miłości. Na koncercie Dawida Podsiadło na Tarczyński Arenie we Wrocławiu mieliśmy do tego okazję. 

Przed wejściem artysty na scenę, zorganizowano kiss cam, czyli tłumacząc na polski, "kamerę pocałunków". Na telebimach wyświetlono kształt serca, a kamera szukała i następnie wyświetlała w nim pary, które miały dać sobie buziaka. Szczególną uwagę wszystkich uczestników wydarzenia przykuło pewne starsze małżeństwo. Gdy tylko pojawili się na ekranie, od razu z publiczności mogliśmy usłyszeć okrzyki radości. Za to samemu pocałunkowi towarzyszyły wiwaty oraz dźwięki wzruszenia

Nagranie z tego momentu zostało udostępnione również na TikToku. Internauci żywo zaczęli je komentować. Wśród wielu wpisów możemy przeczytać m.in.:

  • "Mam nadzieje, że trafi to do nich na pamiątkę!";
  • "To było wzruszające, państwo otrzymali ogromne brawa";
  • "To było piękne"

QUIZ Jak dobrze znasz trendy z TikToka? 10/10 tylko dla prawdziwych SLAY QUEEN

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Dokończ zdanie: "Me, obssesed with me?":