Czas wolny

Najlepsze miejsca na kemping na Dolnym Śląsku. Tutaj wyczilujesz

2024-07-16 15:00

Letnia pogoda na początku kwietnia sprawiła, że wiele osób postanowiło wypocząć na łonie natury. Niektórzy już zdążyli rozpalić grilla i ogniska. Pojawiły się też pomysły na weekendowy wypoczynek poza miastem, np. na polu biwakowym. Sprawdzamy, gdzie niedaleko Wrocławiem można pojechać na kemping. W galerii kilka ciekawych propozycji.

Pole biwakowe i kemping na Dolnym Śląsku. Gdzie pod namiot pod Wrocławiem?

Lato pokazało swoje oblicze, więc Polacy planują urlop. Temperatury na Dolnym Śląsku poszybowały już na początku kwietnia do niemal 30 stopni w cieniu. Gdzie można jechać? Pomysłów jest wiele, jak chociażby kemping w jakimś pięknie położonym miejscu. A takich w naszym regionie jest mnóstwo.

Pól kempingowych w województwie dolnośląskim nie brakuje. Są one dobrze zorganizowane i przygotowane dla turystów. Na ich terenie znajdziemy restauracje, kuchnie turystyczne, toalety i prysznice, place zabaw dla dzieci, a nawet baseny. W galerii przedstawiamy 6 miejsc na kemping w pobliżu Wrocławia. To w pełni legalne tereny biwakowe, na których można rozbić namiot, czy zatrzymać się kamperem.

Miejsc na kemping jest zdecydowanie więcej. Miejsca przeznaczone na biwak pod namiotem można znaleźć m.in. na stronie campingmapa.pl. Znajdziemy tam najbliższe pola namiotowe pod Wrocławiem.

6 najlepszych miejsc na kemping na Dolnym Śląsku. Oto pola biwakowe niedaleko Wrocławia

QUIZ z ortografii. "U" czy "Ó" z kreską? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 7
Które z tych słów jest poprawnie napisane?
Tak Rutkowscy będą spędzać lato. "Junior będzie miał bardzo bogate wakacje"