Love is in the air. Jacek Protasiewicz oświadczył się Darii Brzezickiej na Malcie! [ZDJĘCIA]

i

Autor: Daria Brzezicka Twitter/ Canva

Powiedziała "tak"

Love is in the air. Jacek Protasiewicz oświadczył się Darii Brzezickiej na Malcie! [ZDJĘCIA]

2024-04-25 9:51

Jacek Protasiewicz i Daria Brzezicka przeżywają aktualnie piękne chwile. Zakochana para wróciła właśnie ze wspólnego urlopu na Malcie. Oboje umieszczają wpisy w swoich mediach społecznościowych, chociażby ze wspólnych śniadań. Polityczka pochwaliła się również oświadczynami.

Oświadczyny Jacka Protasiewicza. Daria powiedziała "tak"

Były już wicewojewoda dolnośląski, Jacek Protasiewicz, w ostatnim czasie wywołał ogromną internetową burzę. Jego skandaliczne wpisy na portalu X obiegły całą Polskę. Obrażał on tam m.in.: Radosława Fogla, Patryka Wilda, Roberta Mazurka, czy Oskara Szafarowicza. Oświadczenie w tej sprawie początkowo wydała partia PSL i Władysław Kosiniak-Kamysz. Następnie głos w sprawie zabrał premier Donald Tusk i odwołał polityka z pełnionego przez niego urzędu.

Jak się okazuje, polityk zdaje się jednak nie przejmować tym, w jakiej znalazł się sytuacji. Skupia się na pozytywnych aspektach swojego życia. Jego związek z młodszą od niego o 34 lata Darią Brzezicką kwitnie, o czym chwali się nieustannie na portalu X. Para spędziła miłe chwile podczas urlopu na słonecznej Malcie. Możemy także ponownie zobaczyć przygotowane przez Jacka Protasiewicza słynne kanapeczki, tym razem dodatkowo z jajecznicą. To nie wszystko. Daria Brzezicka na swoim profilu na platformie X umieściła zdjęcia, gdzie możemy zobaczyć, jak polityk jej się oświadcza. Pewne jest to, że przyjęła oświadczyny.

Daria Brzezicka. Kim jest?

Aktualną partnerką polityka jest Daria Brzezicka. To właśnie dzięki wpisom Protasiewicza na platformie X, dowiedzieliśmy się, że są szczęśliwą parą. Kobieta również bowiem oficjalnie potwierdziła ich relację, wstawiając zdjęcie, jak razem spędzają ze sobą czas, zaganiając partnera do kuchni. Brzezicka jest od Protasiewicza 34 lata młodsza, studiuje prawo na Uniwersytecie Warszawskim i należy do Trzeciej Drogi.

Przypomnijmy, że żoną Jacka Protasiewicza była Patrycja Matusz, z którą ma syna Piotra. W 2019 małżeństwo zakończyło się rozwodem.

Jacek Protasiewicz szaleje na Twitterze. Najlepsze wpisy