Jacek Protasiewicz nie odpuszcza. Robi kanapki swojej ukochanej i wrzuca to na Twitttera

i

Autor: Twitter screen/ archiwum

Z życia wzięte

Jacek Protasiewicz nie odpuszcza. Robi kanapki swojej ukochanej i wrzuca to do internetu

2024-04-22 10:35

Premier Donald Tusk 15 kwietnia podjął decyzję o odwołaniu Jacka Protasiewicza ze stanowiska II wicewojewody dolnośląskiego. To pokłosie umieszczanych przez niego niestosownych wpisów na platformie X, dawniej Twitterze. Polityk niezbyt jednak chyba przejął się tym, co się stało. Zakochany w młodszej od siebie Darii Brzezickiej, umieszcza wpisy w swoich mediach społecznościowych ze wspólnych śniadań.

Jacek Protasiewicz. Są nowe wpisy na Twitterze

Były już wicewojewoda dolnośląski, Jacek Protasiewicz, w ostatnich dniach wywołał ogromną internetową burzę. Jego skandaliczne wpisy na portalu X obiegły całą Polskę. Obrażał on tam m.in.: Radosława Fogla, Patryka Wilda, Roberta Mazurka, czy Oskara Szafarowicza. Oświadczenie w tej sprawie początkowo wydała partia PSL i Władysław Kosiniak-Kamysz. Następnie głos w sprawie zabrał premier Donald Tusk i odwołał polityka z pełnionego przez niego urzędu.

Jak się okazuje, polityk zdaje się jednak nie przejmować tym, w jakiej znalazł się sytuacji. Skupia się na pozytywnych aspektach swojego życia. Jego związek z młodszą od niego o 34 lata Darią Brzezicką kwitnie, o czym chwali się na portalu X. Jak można wywnioskować, para właśnie wróciła ze słonecznej Malty. Możemy także ponownie zobaczyć przygotowane przez niego słynne kanapeczki, tym razem dodatkowo z jajecznicą.

"Na śniadanie dzisiaj-moje danie popisowe:jajecznica na szyneczce (najlepiej szwarcwaldzkiej,ale-jako,ze wróciliśmy z Malty dopiero wczoraj-nie zdążyłem kupić),lekko ścięta+kanapki z serem (Darusia uwielbia sery, zwłaszcza parmeggiano, więc na wyjeździe była szczęśliwa) +pomidory!" - czytamy w zamieszczonym poście.

Przypomnijmy, że żoną Jacka Protasiewicza była Patrycja Matusz, z którą ma syna Piotra. W 2019 małżeństwo zakończyło się rozwodem.

Aktualną partnerką polityka jest Daria Brzezicka. To właśnie nią pochwalił się Protasiewicz wcześniejszymi wpisami na Twitterze, przez które następnie stracił urząd wicewojewody dolnośląskiego. Kobieta również oficjalnie potwierdziła ich relację, wstawiając zdjęcie, jak razem spędzają ze sobą czas, zaganiając partnera do kuchni. Brzezicka jest od Protasiewicza 34 lata młodsza, studiuje prawo na Uniwersytecie Warszawskim i należy do Trzeciej Drogi.

Internet jest bezlitosny dla Jacka Protasiewicza. Oto najlepsze MEMY z byłym wicewojewodą

J. PROTASIEWICZ: ZEŁEŃSKI POWINIEN ODBLOKOWAC EKSHUMACJE OFIAR WOŁYNIA