Rusza ESKA Summer City! Zobacz, gdzie spotkasz nas w pierwszym tygodniu wakacyjnej akcji

i

Autor: Fot. Juwenalia 2024 #WroclawRazem

Wakacje z radiem ESKA

ESKA Summer City na Dolnym Śląsku! Sprawdź, gdzie spotkasz nas w tym tygodniu

2024-07-15 15:12

ESKA Summer City to akcja, o której głośno będzie przez całe wakacje! Imprezy, zabawy, konkursy - a to wszystko z najlepszą ekipą Radia ESKA. Sprawdźcie, gdzie spotkacie nas w tym tygodniu!

Rusza ESKA Summer City! Wszystko, co musisz wiedzieć o akcji na Dolnym Śląsku

Czym jest ESKA Summer City? To nic innego, niż dwa miesiące zabawy z ekipą Radia ESKA! W planach mamy odwiedzić cały mnóstwo ciekawych miejsc, a motywem przewodnim każdej podróży będzie doskonała zabawa z Wami! To jednak nie wszystko - ESKA Summer City to znacznie więcej niż może się wydawać! Czekają na Was liczne imprezy, zabawy i konkursy z nagrodami. Odwiedzimy najlepsze miejscówki, by wspólnie z Wami bawić się i świętować wakacje. Już teraz wypatrujcie naszej ekipy, śledźcie nasze social media i słuchajcie 104,9 FM.

ESKA Summer City 2024. Gdzie nas szukać?

Jeśli zastanawiacie się, gdzie nas szukać, to już śpieszymy z małym harmonogramem! Spotkacie nas:

  • w czwartek, 18 lipca - UP Fitness Infinity,
  • w piątek, 19 lipca - Aquapark Wrocław i Master Truck Show,
  • w sobotę, 20 lipca - Otmuchów,
  • w Niedzielę, 21 lipca - Akademia Kuraszków.
Pamiętacie wakacyjny hit Endless summer? Oceana skończyła 42 lata!

ESKA Summer City - trzeci tydzień akcji za nami. Zobacz zdjęcia

Kolejny tydzień Eska Summer City. Z każdym dniem jest coraz ciekawiej! W czwartek uczyliśmy się idealnej postawy golfowej oraz precyzji godnej sapera. Nie jest to takie proste, jakby mogło się wydawać, aczkolwiek z pomocą instruktorów z Wrocław Golf Club daliśmy sobie radę. Następnego dnia tradycyjnie odwiedziliśmy wrocławski Aquapark. Tym razem pogoda zadecydowała, że w basenach nie ma wystarczającej ilości wody, jednak nie przeszkodziło to w wyśmienitej zabawie. W piątek oraz w sobotę odwiedziliśmy Ząbkowice Śląskie, gdzie odbywały się Dnie i Noce Krzywej Wieży, na których grali między innymi Kali, Mezo&Liber, Feel, Kubańczyk, Jacek Stachursky czy Bracia Golec! Zabawy było co nie miara. To jednak nie koniec, ponieważ tydzień zakończyliśmy wizytą w Starej Kopalni w Wałbrzychu, gdzie można było poznać historię tego ciekawego miejsca, lub zrobić sobie tymczasowy tatuaż.

ESKA Summer City - drugi tydzień akcji za nami. Zobacz zdjęcia

ESKA Summer City - pierwszy tydzień akcji za nami. Zobacz zdjęcia