Dagmara Kaźmierska zabrała głos po śmierci Gabriela Seweryna. Mówi o konflikcie, o co chodziło?

i

Autor: Instagram, Dagmara Kaźmierska, Gabriel Seweryn

Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska zabrała głos po śmierci Gabriela Seweryna. Mówi o konflikcie, o co chodziło?

2023-12-12 14:59

Śmierć Gabriela Seweryna była dla polskiego show-biznesu wielkim wstrząsem. Po tragedii głos zabrała Dagmara Kaźmierska, która obok celebryty z Głogowa była gwiazdą programu "Królowe życia". Odniosła się do dawnego konfliktu z Gabrielem. Czy zdążyli się pogodzić?

Informacja o śmierci Gabriela Seweryna obiegła media 28 listopada. Celebryta zmarł z powodu nagłego zatrzymania krążenia w szpitalu w Głogowie. Pogrzeb projektanta odbył się w minioną środę, 6 grudnia.

Zarówno Dagmara Kaźmierska, jak i Gabriel Seweryn zasłynęli dzięki telewizyjnemu reality show „Królowe życia”. Dawniej gwiazdy tego popularnego programu miały jednak konflikt. O co chodziło?

Dagmara Kaźmierska odniosła się do konfliktu z Gabrielem Sewerynem

W ceremonii pogrzebowej, która odbyła się w Głogowie uczestniczyła rodzina oraz przyjaciele Gabriela Seweryna. Na pogrzebie pojawił się m.in. Rafał Grabias, wieloletni partner celebryty. W ostatnią drogę słynny „Versace z Głogowa” ubrany został w swoje ulubione czerwone futro.

W pogrzebie nie uczestniczyła Dagmara Kaźmierska, która wspólnie z Gabrielem i Rafałem brała udział w reality show „Królowe życia”. W rozmowie z „Faktem” powiedziała, że śmierć Gabriela jest dla niej smutna, bo nie była to dla niej obca osoba. Nie chciała jednak zbyt dużo na ten temat mówić.

- Ja bym nie chciała się rozwodzić za dużo w tym temacie. Uszanujmy jego odejście. Niech on śpi w spokoju, bidny. Niech to ucichnie. Ja nie jestem za tym, żeby ludzie roztrząsali to w jakichkolwiek wywiadach. To jest temat bardzo ciężki dla jego najbliższych – powiedziała w wywiadzie dla „Faktu”.

Dagmara Kaźmierska nawiązała w rozmowie do dawnego konfliktu z Gabrielem. Dochodziło wówczas do słownych potyczek, a po jednym z komentarzy Gabriela, Dagmara skrytykowała ostro jego związek z Rafałem. Oskarżyła ich m.in. o niewierność. Celebryta z Głogowa groził wtedy pozwem sądowym, ale mimo potężnego napięcia okazuje się, że gwiazdy telewizyjnego show zdążyły się pogodzić.

– Mieliśmy jakąś tam potyczkę słowną, ale wszystko się dobrze się skończyło. My się pogodziliśmy - zapewniła na łamach "Faktu Dagmara Kaźmierska.

Prokuratura prowadzi śledztwo. Badają przyczyny śmierci Gabriela Seweryna

Trwa śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci Gabriela Seweryna. Sekcja zwłok nie dała odpowiedzi na pytanie, co było bezpośrednią przyczyną jego zgonu. Potrzebne były dodatkowe badania, m.in. pod kątem ewentualnego zażycia narkotyków. Wyniki będą znane około 14 grudnia.

Sprzedają zabytkową kamienicę we Wrocławiu. Kilka milionów i będzie twoja

Tak wygląda grób Gabriela Seweryna