Emirates

i

Autor: Pexels

Bezpłatne zakwaterowanie, zakupy w Dubaju i możliwość zwiedzania świata. We Wrocławiu dostaniecie pracę marzeń

2022-11-28 10:20

Linie lotnicze Emirates poszukują pracowników do zespołu personelu pokładowego. Oferują dużo benefitów i jedno z największych wynagrodzeń w branży. Już 2 grudnia we Wrocławiu odbędzie się dzień otwarty, na którym będzie można zobaczyć specyfikę takiej pracy.

Emirates to największe międzynarodowe linie lotnicze na świecie. Słyną z luksusu, komfortu, świetnej obsługi pasażerów i wysokiej, jak na standardy branży, pensji dla pracowników. 

Linie lotnicze Emirates - specyficzne wymagania

Jak czytamy na stronie internetowej Emirates, idealny kandydat do pracy musi spełniać określone wymagania, wśród których znajdziemy między innymi zalecany wzrost, czy umiejscowienie tatuażów na ciele. Sposób selekcji wydaje się dosyć dziwny, choć dla potencjalnych kandydatów z pewnością lepiej jest z góry wiedzieć, z jakich powodów mogą zostać odrzuceni, niż po raz dwunasty słyszeć "oddzwonimy do pana".  

Praca w Emirates - wymagania:

  • Płynna komunikacja w języku angielskim - w mowie i w piśmie (znajomość innych języków jest dodatkowym atutem)
  • Umiejętność pracy w zespole i "lśniąca" osobowość
  • Przynajmniej rok doświadczenia w obsłudze klienta
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Spełnianie wymagań dotyczących wiz pracowniczych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
  • Od 160 do 212 cm wzrostu
  • Brak tatuażów widocznych w mundurze personelu pokładowego

Linie lotnicze Emirates - benefity z pracy

Dla młodych ludzi, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy, możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku zawsze jest w cenie. Na stronie internetowej pracodawcy jako główny atut współpracy z Emirates wymieniana jest możliwość podróżowania po świecie i zwiedzenia najdalszych zakątków ziemi. 

"Marzysz o tym, by budzić się w Rio de Janeiro, zwiedzać zabytki Sydney i skosztować singapurskiej kuchni? Wielu członków naszego personelu pokładowego określa tę rolę jako „najlepszą pracę na świecie”, nie tylko dlatego, że świadczą wielokrotnie nagradzane usługi na wysokości prawie 12 000 metrów, ale także ze względu na wyjątkowy styl życia związany z tą pracą" - czytamy w dalej w ofercie.

Samoloty Emirates latają między 85 państwami w łącznie 150 miastach. Załoga linii lotniczych mieszka w Dubaju, gdzie jest bezpłatnie zakwaterowana. Bezpłatny jest również transport z i do pracy, a skoro jesteśmy już przy pieniądzach, to warto wspomnieć o wynagrodzeniu wolnym od podatku. W ramach zatrudnienia pracodawca zapewnia również standardowe świadczenia, takie jak opieka medyczna oraz szkolenia. 

Linie lotnicze Emirates - jak aplikować?

2 grudnia we Wrocławiu odbędzie się dzień otwarty. Warto pamiętać o wstępnej rejestracji, której można dokonać TUTAJ. Jak przy każdej pracy, istotne będzie również aktualne zdjęcie i CV - w tym przypadku w języku angielskim. Jeśli jednak nie uda Wam się zaaplikować online, to całą procedurę przejść można również podczas dnia otwartego.

Linie lotnicze Emirates - dzień otwarty we Wrocławiu

Wrocławskie spotkanie odbędzie się 2 grudnia w budynku Wyndham Wroclaw Old Town przy ul. Świętego Mikołaja 67. Organizatorzy zaznaczają, że na wydarzenie warto zarezerwować sobie cały dzień. Kandydaci, którzy zostaną zakwalifikowani do dalszego etapu, dostaną informacje tego samego dnia.