Wrocławskie beach bary na to czekały. W połowie maja bez problemu rozpoczną sezon!

i

Autor: Pixabay.com Wrocławskie beach bary na to czekały. W połowie maja bez problemu rozpoczną sezon!

Beach Bary we Wrocławiu na to czekały. W połowie maja bez problemu rozpoczną sezon!

2021-05-05 14:46

28 kwietnia na konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki wraz z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim przedstawili nowy plan odmrażania gospodarki. Już w maju stopniowo będą otwierać się po kolei wszystkie branże, które dzisiaj nie funkcjonują. Dobre wiadomości usłyszała nawet branża gastronomiczna, która od pół roku mogła wydawać posiłki jedynie na wynos. Które wrocławskie beach bary ogłosiły wznowienie działalności? Sprawdźcie poniżej.

Już 15 maja działalność wznowią najbardziej popularne beach bary we Wrocławiu. Wszystko dlatego, że rząd ogłosił już oficjalnie plan luzowania obostrzeń. W związku z tymi ustaleniami, dużo zmian szykuje się także dla branży gastronomicznej. Przewiduje się jej otwarcie w następujących etapach: 

  • od 15 maja otwarte będą wyłącznie ogródki restauracyjne, działalność w ścisłym reżimie sanitarnym – m.in. zachowany bezpieczny dystans między stolikami oraz limit osób na stolik;
  • od 29 maja otwarte będą restauracje - max obłożenie 50 proc. lokalu działalność w ścisłym reżimie sanitarnym – zachowany bezpieczny dystans między stolikami, limit osób na stolik

Beach bary we Wrocławiu. Wznowią działalność 15 maja

Jako, że od 15 maja będą mogły funkcjonować w określonym reżimie sanitarnym wyłącznie ogródki restauracyjne, beach bary bez problemu będą również wznowić swoją działalność. Wszystkie najpopularniejsze z Wrocławia już ogłaszają na swoich mediach społecznościowych, że w połowie maja będą otwarte. 

ZaZoo Beach Bar przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 39E

Forma Płynna przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 20

HotSpot przy ulicy Wejherowskiej 34

ForestBar przy ulicy Kamiennej 75

Stara Odra Beach Bar przy ulicy Zawalnej

Prosto z Mostu Beach Bar przy ulicy Pasterskiej 1

Raport z anteny 27.04, godz.10