Absurdalne ceny na koncercie Dawida Podsiadło we Wrocławiu. Woda tylko dla bogaczy

i

Autor: Weronika Plucińska, Twitter - Dawid67085219

Kogoś nieźle poniosło

Absurdalne ceny na koncercie Dawida Podsiadło we Wrocławiu. Woda tylko dla bogaczy

2024-06-17 14:35

Koncert Dawida Podsiadło na Tarczyński Arenie we Wrocławiu był niezwykłym przeżyciem dla wszystkich fanów artysty. Osoby, które pojawiły się tego dnia na stadionie doznały szoku nie tylko ze względu na świetny występ muzyka, ale także na obowiązujące na obiekcie ceny. Nawet woda kosztowała krocie!

Ceny z kosmosu na koncercie Dawida Podsiadło we Wrocławiu

Koncert Dawida Podsiadło na Tarczyński Arenie we Wrocławiu był ogromnym wydarzeniem. Dziesiątki tysięcy fanów artysty przeżyło niezapomniany wieczór w akompaniamencie świetnej muzyki. Na scenie pojawili się także wyjątkowi goście - Podsiadło na scenę zaprosił najpierw Edytę Bartosiewicz, a później Monikę Brodkę. Jak podkreślają internauci, wszystko byłoby idealnie, gdyby nie absurdalne ceny na stadionie...

Sobota, 8 czerwca, była dniem stosunkowo ciepłym oraz dusznym. To właśnie tego dnia odbył się też koncert Dawida Podsiadło. Organizatorzy, zważywszy na warunki pogodowe, wyjątkowo zezwolili uczestnikom wydarzenia na wniesienie własnej wody w odkręconej butelce o pojemności nie większej niż 500 ml. Jak się później okazało, każdy, kto postanowił przynieść swoją wodę, zaoszczędził całkiem sporo pieniędzy - na stadionie zapłacić za nią trzeba było aż 10 zł

Jak wyglądały ceny innych produktów? Za zapiekankę dać trzeba było 30 zł, za niewielki popcorn 20 zł. Coca-cola (500 ml) kosztowała 15 zł, a nachosy 25 zł. Poniżej prezentujemy cennik produktów z koncertu:

Ceny na koncercie Dawida Podsiadło we Wrocławiu

i

Autor: Twitter/Dave

Jak zauważyli internauci, "cena to jedno, ale to jest niezjadliwe". Zdaniem uczestników koncertu, ale także stałych bywalców stadionu podczas meczów Śląska Wrocław, jakość oferowanych produktów odbiega od choćby przyzwoitego poziomu. Internauci podkreślają, że może byliby w stanie zaakceptować wysokie ceny, gdyby oferta gastronomiczna zawierała produkty o wyższej jakości. 

Mimo wszystko, podczas koncertu kolejki do punktów sprzedażowych były ogromne, a ludzie chętnie decydowali się na zakup napojów oraz jedzenia, mimo znacznie zawyżonych cen. Co ciekawe, podczas rozgrywanych na tym samym obiekcie meczów Śląska Wrocław, te same produkty bywają tańsze o kilka złotych. 

Dawid Podsiadło na Tarczyński Arenie we Wrocławiu:

Dawidowicz, Frankowski, Slisz po meczu Polska - Turcja

Quiz. Umiesz rozpoznać miasto na podstawie zdjęcia? Sprawdź, jak dobrze znasz dolnośląskie miejscowości

Pytanie 1 z 12
Zacznijmy od czegoś prostego. W jakiej miejscowości znajduje się ten obiekt?
Zamek Książ