W tym roku majówka w Karkonoszach może wszystkich zaskoczyć. Zobaczcie, ile tam śniegu!

i

Autor: Aleksandra Fedorczuk W tym roku majówka w Karkonoszach może wszystkich zaskoczyć. Zobaczcie, ile tam śniegu!

W tym roku majówka w Karkonoszach może wszystkich zaskoczyć. Ile tam śniegu! [FILM]

2021-04-16 15:40

Ale śniegu! W tą majówkę w Karkonoszach chyba raczej nikt nie będzie grillował. Można za to ulepić bałwana, pojeździć na sankach albo chwycić narty i zjechać ze szczytu. Śniegu w dolnośląskich górach jest naprawdę sporo. A jak będzie w długi majowy weekend? Zapowiada się dokładnie tak samo! Zobaczcie poniżej, co się tam dzieje aktualnie i jakie są prognozy na przyszłe dni.

ZOBACZCIE PONIŻEJ FILMIK, KTÓRY PODESŁAŁ NAM NASZ CZYTELNIK:

W tym roku majówka w Karkonoszach może wszystkich zaskoczyć. Zobaczcie, ile tam śniegu!

To co się dzieje w Karpaczu to istne białe szaleństwo! Śnieg wciąż pada i pada. IMGW już wczoraj zapowiadało, że będzie się działo. W ciągu minionej doby spadło aż 15 cm świeżego puchu. Aktualnie temperatura wynosi 4 stopnie powyżej zera, jednak zimie w niczym to nie przeszkadza. Wszystko wskazuje na to, że pozostanie ona w polskich i czeskich Karkonoszach nawet do majówki. 

Ogromne zdziwienie wzbudza także zdjęcie dołączone przez Karkonoski Park Narodowy na swoich social media. Wprawdzie to po czeskiej stronie gór karkonoskich, jednak dokładnie tak samo wygląda aktualnie sytuacja w Polsce. Jak tu wsiąść do takiego samochodu? Odskrobać może być trudno. Internauci żartują, aby poczekać do wiosny. No właśnie, ale kiedy ona się pojawi?