Jak co roku ul. Kasztanowa w Miliczu będzie jednokierunkowa

i

Autor: Google Maps Jak co roku ul. Kasztanowa w Miliczu będzie jednokierunkowa

Trzebnica, Milicz: Zmiany w organizacji ruchu i dodatkowe miejsca parkinowe na Wszystkich Świętych

2020-10-27 15:00

Przed nami dzień Wszystkich Świętych. Kierowcy wybierający się na cmentarze muszą być czujni, bo w okolicach nekropolii doszło do zmian. Przeczytajcie, gdzie zmieni się organizacja ruchu oraz gdzie możecie zostawić swoje pojazdy.

Zmiany w Trzebnicy

W tym roku na ulicach Trzebnicy nie wprowadzono żadnych zmian w organizacji ruchu. Kierowcy bez problemów dojadą zarówno pod cmentarz parafialny przy ul. Prusickiej, jak i na cmentarz komunalny przy ul. Spokojnej.

W okolicach nekropolii nie brakuje miejsc parkingowych.

- Przy cmentarzu parafialnym możemy zaparkować na parkingach marketów, a także na parkingu przy ul. Cichej. W przypadku cmentarza komunalnego mamy miejsca postojowe na ul. Obornickiej czy w okolicy stadionu FairPlay Arena - mówi Anna Cisak, komendant Straży Miejskiej w Trzebnicy.

Zmiany w Miliczu

Jak co roku zmiany czekają na kierowców z Milicza. W sąsiedztwie cmentarza parafialnego czyli na ul. Kasztanowej wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy.

- Ruch prowadzony będzie z ul. Trzebnickiej, przez ul. Kopernika do ul. Kasztanowej i dalej za cmentarzem z nakazem skrętu w prawo w ul. Dębową - informuje podinsp. Sławomir Waleński z Komendy Powiatowej Policji w Miliczu.

W okolicy cmentarzy nie zabraknie też miejsc postojowych.

- Przy cmentarzu parafialnym możemy pozostawić samochody na parkingach marketów czy na dziedzińcu Urzędu Miejskiego. Natomiast przy cmentarzu komunalnym mamy duży parking, jak i "ślepą" ul. Dojazdową, gdzie również możemy pozostawić samochody - dodaje rzecznik policji z Milicza.

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...
Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego na Powązkach Wojskowych | Niezapomniani