Tede. O.S.T.R. i Sarius z teledyskiem dla Panthers Wrocław. Znani raperzy wystąpią na Tarczyński Arenie. Sprawdź, kiedy

i

Autor: Panthers Wrocław

Muzyka i sport

Tede. O.S.T.R. i Sarius z teledyskiem dla Panthers Wrocław. Znani raperzy wystąpią na Tarczyński Arenie. Ile kosztują bilety? [DATA, BILETY]

2024-05-15 11:33

Kilka dni temu premierę miała nowa piosenka Tede, O.S.T.R. i Sariusa. Nie jest to jednak zwyczajna nuta, ponieważ promuje ona drużynę futbolu amerykańskiego z Wrocławia - Panthers Wrocław. Co więcej, już niedługo znani raperzy wystąpią w przerwie meczu wrocławskiej drużyny na Tarczyński Arenie. Sprawdź, ile kosztują bilety.

Tede, O.S.T.R. i Sarius z teledyskiem dla Panthers Wrocław. Utwór "Urodzeni zwycięzcy" ma już prawie 40 tys. wyświetleń

Trudno zaprzeczyć, że Tede, O.S.T.R. i Sarius są legendami polskiej sceny muzycznej oraz autorami wielu słynnych singli i albumów. Ich największe przeboje w serwisach streamingowych mają setki milionów odtworzeń. Raperzy prywatnie są również fanami futbolu amerykańskiego, dlatego też nie kryli ekscytacji związanej ze współpracą z wrocławską drużyną futbolu amerykańskiego - Panthers Wrocław

10 maja 2024 roku premierę miała piosenka "Urodzeni zwycięzcy", która została zrealizowana wspólnie z raperami. Utwór ma zagrzewać wrocławskich zawodników do walki o mistrzostwo Europy. Panthers Wrocław to czołowy klub, który reprezentuje Polskę w prestiżowych międzynarodowych rozgrywkach European League of Football. Biorą w niej udział jedynie najsilniejsze futbolowe drużyny z najsłynniejszych europejskich metropolii m.in. Berlina, Wiednia, Paryża, Mediolanu, Pragi czy Madrytu.

- Hip-Hop i futbol amerykański od zawsze idą w parze, a na stadionach czy to w USA czy w Europie możemy usłyszeć największe muzyczne przeboje. Od kilku lat chcieliśmy stworzyć hymn z udziałem raperów, którzy są też fanami naszego sportu i w końcu się udało. O.S.T.R., Tede i Sarius śledzą na bieżąco nasze rozgrywki i od samego początku rozmów podeszli do projektu z wielką zajawką, tworząc cały koncept utworu - opowiada Kuba Głogowski, general manager Panthers Wrocław.

Zobacz teledysk do piosenki Tede, O.S.T.R. i Sariusa "Urodzeni zwycięzcy" o Panthers Wrocław

Tede, O.S.T.R. i Sarius na Tarczyński Arenie we Wrocławiu. Ile kosztują bilety? 

Panthers Wrocław rozpoczną sezon European League of Football 26 maja 2024 roku od spotkania na Tarczyński Arenie. Ich przeciwnikami będą goście ze stolicy Niemiec - ekipa Berlin Thunder. Bilety na to wydarzenie trafiły już do sprzedaży. Znajdziemy je TUTAJ. Ceny rozpoczynają się od 10,60 zł

W przerwie spotkania Tede, O.S.T.R. i Sarius zagrają wspólnie nagrany dla Panthers utwór oraz swoje solowe single dla kibiców zgromadzonych na trybunach. To unikalna okazja, aby usłyszeć na żywo największe gwiazdy polskiego hip-hopu, jednocześnie uczestnicząc w wielkim międzynarodowym widowisku sportowym.

Polsko-niemiecki pojedynek będzie transmitowany na żywo w telewizji. Pozostałe mecze domowe zespół rozegra na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.