Startuje ESKA SUMMER CITY we Wrocławiu! Dołącz do naszej ekipy

i

Autor: Materiały radia eska Startuje ESKA SUMMER CITY we Wrocławiu! Dołącz do naszej ekipy

Startuje ESKA SUMMER CITY we Wrocławiu! Dołącz do naszej ekipy

2022-05-19 15:06

Wielkimi krokami zbliża się bardzo dobrze znana naszym słuchaczom akcja ESKA SUMMER CITY! Tak się szczęśliwie złożyło, że pojawi się ona też we Wrocławiu i okolicach. A my mamy dla Was ciekawą propozycję. Możecie sami zobaczyć, co to znaczy dobra zabawa w pracy i zdobyć z radiem ESKA bezcenne doświadczenia! Czeka na Ciebie praca, która będzie niezapomnianą przygodą! Sprawdźcie szczegóły poniżej.

Od czwartku do niedzieli ESKA Wrocław będzie w najciekawszych punktach Dolnego Śląska! Festiwale, zloty, aquaparki, kąpieliska, wydarzenia sportowe - właśnie tam sprawdzimy co się dzieje i dodamy wszystkim pozytywnej energii. Relacje na żywo na antenie Radia ESKA, portalach społecznościowych oraz na stronie ESKA.pl. Wideo, fotografie, zdjęcia, obdarowywanie ludzi nagrodami, a przy okazji możliwość korzystania z tego, co dane miejsce ma do zaoferowania. Brzmi dobrze, prawda? A może by tak dołączyć do ekipy? Mamy świetną informację! Ty też możesz być częścią naszej pomarańczowej załogi. Zgłoś się więc do Radia ESKA! Startujemy już 24 czerwca!

ESKA SUMMER CITY we Wrocławiu. Dołącz do naszej ekipy! Kogo szukamy?

Dołączenie do ekipy ESKA SUMMER CITY może być dla Ciebie niezapomnianą i cenną przygodą. Dodatkowo, możesz dzięki temu zdobyć nowe umiejętności. Nie musisz mieć doświadczenia w pracy w mediach - wszystkiego Cię nauczymy i pokażemy. Kogo szukamy? 

Potrzebujemy osób w wieku 18-25 roku życia, które zarażają energią, są lekko zwariowane i pozytywne, posiadające zapał do robienia niestandardowych rzeczy. Cenimy bardzo umiejętność pracy w grupie, śledzenie najnowszych trendów. Jeżeli dodatkowo umiesz zmontować dobrze filmik, robić fajne zdjęcia oraz posiadasz prawo jazdy kategorii B - to nie zwlekaj i wysyłaj zgłoszenie!

Mile widziana jest także znajomość obsługi programów foto/wideo z poziomu telefonu.

ZOBACZCIE PONIŻEJ W GALERII, JAK EKIPA ESKA SUMMER CITY BAWIŁA SIĘ W ZESZŁYM ROKU:

ESKA SUMMER CITY. Co oferujemy?

  • Możliwość zdobycia niepowtarzanego doświadczenia w pracy w mediach;
  • Pracę w grupie największych profesjonalistów w branży medialnej, w marketingu, sprzedaży i dziennikarstwie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Termin akcji: 24.06-29.08.2022 r.

Jeśli chcesz połączyć pracę z zabawą, wyślij nam swoje CV oraz krótki opis na maila: hjakubowski@grupazpr.pl.