Śmiertelny wypadek na Grabiszyńskiej! Nie żyje mężczyzna, który czekał na tramwaj

i

Autor: Materiały z grupy na Facebooku

Śmiertelny wypadek na Grabiszyńskiej! Nie żyje mężczyzna, który czekał na tramwaj [ZDJĘCIA]

2022-06-23 8:35

Do tragicznego zdarzenia w samym centrum Wrocławia doszło z samego rana. Zderzyły się trzy samochody, jedna osoba jest ciężko ranna. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, zginął mężczyzna, który czekał na przystanku na tramwaj.

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek przed godz. 6.30, w rejonie skrzyżowania Grabiszyńskiej i Kolejowej. Na miejscu pojawiły się wszystkie służby, w tym karetka, policja, 4 wozy strażackie i nadzór ruchu MPK. Jak informuje portal tuwroclaw.pl, są utrudnienia w ruchu tramwajów, bo jedno z aut dachowało na torowisku.

Śmiertelny wypadek na Grabiszyńskiej! Nie żyje mężczyzna, który czekał na tramwaj

i

Autor: Materiały z grupy na Facebooku

Przypuszcza się, że auto musiało jechać z nadmierną prędkością, dlatego właśnie doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

Jak udało się ustalić portalowi tuwroclaw.pl, prawdopodobnie osoba, która zginęła, to człowiek, który czekał na przystanku na tramwaj. Do wypadku mogło dojść dlatego, że kierowca BMW, jadąc z nadmierną prędkością, uderzył w tył audi, a audi uderzyło w inne BMW. W rezultacie kierowca drugiego BMW stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przystanek. 

Grabiszyńska w kierunku centrum jest całkowicie zablokowana.

W związku z tym tramwaje kursują objazdami. Pojazdy linii 4 w stronę Biskupina, 5 w stronę Księża Małego, 11 na Kowale oraz 74 do Osobowic, jadą al. Hallera i przez ul. Powstańców Śląskich. W relacji FAT - pl. Legionów podstawiono autobusy "za tramwaj”.

Więcej informacji wkrótce.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!