Skakał po barierkach na Moście Grunwaldzkim we Wrocławiu. Wszystko nagrał i dodał na TikToka

i

Autor: Canva; screen z TikToka

Niebezpieczne

Skakał po barierkach na Moście Grunwaldzkim we Wrocławiu. Wszystko nagrał i dodał na TikToka [FILM]

2024-04-22 11:27

Parkour jest trudnym, ale jednocześnie też widowiskowym sportem ekstremalnym. Polega na pokonywaniu przeszkód napotkanych na drodze w jak najszybszym czasie. Kilka dni temu na TikToku pojawił się film, na którym widać mężczyznę skaczącego między barierkami na Moście Grunwaldzkim we Wrocławiu. Wygląda to bardzo niebezpiecznie.

Parkour nie jest łatwym sportem. Wymaga mnóstwo wysiłku i ciężkiej pracy. W Internecie możemy znaleźć wiele filmów ukazujących nieudane wyczyny traserów (osób wykonujących parkour), które mogły skończyć się poważnymi uszkodzeniami ciała. We Wrocławiu również są osoby trenujące ten sport ekstremalny

Kilka dni temu na TikToku jeden z nich opublikował nagranie, na którym widać jak skacze po barierce Mostu Grunwaldzkiego. Mężczyzna przeskakuje między elementem mostu a betonowym słupem podtrzymującym całą konstrukcję. W tle możemy zauważyć również pewną kobietę, która na moment przystanęła, aby zobaczyć, co młody mężczyzna robi. Trzeba przyznać, że wygląda to bardzo niebezpiecznie, szczególnie zakończenie filmu. Traser zeskakuje bowiem z betonowego słupa na murek przy moście. Wystarczyło by lekkie zachwianie i mogło skończyć się to wylądowaniem w Odrze. 

Skakał po barierkach na Moście Grunwaldzkim we Wrocławiu. Zobacz nagranie!