Sanah wystąpi we Wrocławiu. Koncert w bajkowym klimacie odbędzie się w Hali Stulecia.

i

Autor: pixabay.com, materiały prasowe

Wydarzenia

Sanah wystąpi we Wrocławiu! Koncert w bajkowym klimacie odbędzie się w Hali Stulecia

2023-12-01 9:35

Świetna wiadomość dla fanów sanah. W ramach trasy „Bajkowa sanah: Dansing” artystka wystąpi w Hali Stulecia we Wrocławiu. Wielki koncert zaplanowano w kwietniu 2024 roku. Tym razem piosenkarka przygotowała coś wyjątkowego dla miłośników tanecznego szaleństwa. W sprzedaży są już dostępne bilety na "Dansing", sprawdźcie szczegóły.

Koncert Sanah we Wrocławiu. To będzie taneczne szaleństwo

Fani Sanah już mogą odliczać dni do rozpoczęcia nowej ogólnopolskiej trasy koncertowej pt. „BAJKOWA sanah: Dansing”. 30 listopada artystka oficjalnie zapowiedziała, że wystąpi na wielkim koncercie w Hali Stulecia we Wrocławiu. Występ sanah zaplanowano na 21 kwietnia 2024 roku o godz. 20:30.

- Liryczna odsłona twórczości sanah przypadła do gustu jej fanom tak bardzo, że nadchodząca trasa „Poezyje i nie tylko” wyprzedała się w mgnieniu oka! Artystka przygotowała jednak również coś dla osób, które na koncertach, od wygodnych foteli i wieczorowych strojów, wolą taneczne szaleństwo w rytm energetycznych przebojów, czyli trasę…BAJKOWA sanah: Dansing! - czytamy w zapowiedzi organizatorów koncertu we Wrocławiu.

Miłośnicy sanah z pewnością usłyszą takie utwory jak np. „Szampan”, „Ale jazz!”, czy „Marcepan”. „BAJKOWA sanah: Dansing” to halowe koncerty, które odbędą się wiosną 2023 roku łącznie w 10 miastach w Polsce, m.in. w Krakowie, Warszawie, Łodzi, Gliwicach i Gdańsku/Sopocie.

Sanah wystąpi we wrocławskiej Hali Stulecia. Ile kosztują bilety?

W sprzedaży są już bilety na koncert sanah we Wrocławiu. Ceny zaczynają się obecnie od 169 zł (miejsca siedzące, pula II) do 259 (płyta EE, miejsca stojące, pula III). Trzeba się spieszyć z zakupem biletów, zainteresowanie jest spore. Bilety na koncert sanah można zakupić na stronie eventim.pl

Sanah to obecnie jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. 26-letnia piosenkarka osiągnęła już ogromne sukcesy. Bilety na jej koncerty wyprzedają się bardzo szybko, a same występy są widowiskowe. Warto dodać, że w 2023 roku sanah została nagrodzona dwoma Fryderykami - dla najlepszej polskiej artystki oraz za najlepszy album.

Koncert sanah we Wrocławiu odbędzie się 21 kwietnia 2024 roku.

Otwarcie bram EE/ Premium: 18:00

Otwarcie bram dla wszystkich: 18:30

Start koncertu: 20:30

Dziwne stwory w górach. Śnieżne duchy i potwory straszą turystów