Wrocław

i

Autor: Pixabay Musicie przyznać, że to prawdziwa perełka Dolnego Śląska to niezaprzeczalnie jedno z najpiękniejszych miast Polski. Urokliwy Ostrów Tumski, wyjątkowa starówka - tutaj także warto wyjechać na majówkę.

Wrocław

Realizacja kolejnych zdjęć filmowych we Wrocławiu. Od 1 do 7 maja będą utrudnienia w ruchu

2024-05-01 13:54

Wrocław w ostatnim czasie stał się wyjątkowo filmowym miastem. Jak informuje ZDiUM, w dniach 1-7 maja na terenie Wrocławia można spodziewać się realizacji kolejnych zdjęć filmowych. Sprawdź, w których miejscach będą utrudnienia w ruchu.

Kolejne plany zdjęć filmowych we Wrocławiu. Będą utrudnienia w ruchu

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu informuje, że w dniach 1-7 maja na terenie miasta odbędą się kolejne plany zdjęć filmowych. Wrocław to miasto, które z kinematografią wspólnego ma bardzo wiele, a producenci i reżyserowie bardzo chętnie wracają na ulice stolicy Dolnego Śląska. 

"W ciągu najbliższych dni wystąpią czasowe zmiany w organizacji ruchu związane z rozpoczęciem zdjęć do współczesnego filmu fabularnego przez agencję Alex Stern z Warszawy, oraz kontynuacją zdjęć do serialu historycznego przez ATM Studio" - informuje ZDiUM.

Niestety, na ten moment nie ma informacji, o jaki nowy film fabularny chodzi. Jakie zmiany w ruchu zajdą na terenie Wrocławia? 

  • 1 do 4 maja - wjazd na parking podziemny pod NFM będzie możliwy wyłącznie od strony ul. Zamkowej,
  • 3 maja - brak możliwości postoju i ręczne sterowanie ruchem na ulicach: 3 Maja, Krótkiej oraz na ul. Piłdudskiego przed gmachem NOT,
  • 6 i 7 maja - zwężenie jezdni Podwala po stronie fosy, przed skrzyżowaniem z Krupniczą (dla potrzeb ustawienia podnośnika z oświetleniem planu filmowego).

"Wszystkich użytkowników uprzejmie prosimy o zwracanie uwagi na tymczasowe oznakowanie organizacji ruchu" - dodaje ZDiUM. 

Wrocław po raz kolejny stanie się planem filmowym. Ruszają zdjęcia do serialu kryminalnego z lat 30 [ZDJĘCIA]

Rzucam hasło: Monika "Pacyfka" Tichy