Zamek Książ

i

Autor: Bieniecki Piotr - http://www.fototeo.pl / CC BY-SA 4.0 / wikipedia.org Zamek Książ

QUIZ

Quiz. Umiesz rozpoznać dolnośląskie miasto na podstawie jednego zdjęcia? Sprawdź się

2024-07-15 15:01

Quiz - rozpoznaj dolnośląskie miasta na podstawie zdjęcia! Czy będziesz potrafić wskazać nazwy tych miejscowości? Szklarska Poręba, Karpacz, a może Zieleniec? Sprawdź, czy rozpoznasz te miasta, patrząc na tylko jedno zrobione w nich zdjęcie.

Quiz. Czy rozpoznasz dolnośląskie miasta na podstawie zdjęć?

Dolnośląskie miasta mają w sobie coś wyjątkowego. W niemal każdym z nich znajdziemy dobrze zachowane, stare i klimatyczne budynki, a na ich obrzeżach często ujrzeć możemy wyjątkowe krajobrazy. Wiele miejscowości posiada swoje piękne zamki, a odwiedzanie ich za każdym razem jest unikatowym doświadczeniem. Czy będziesz w stanie rozpoznać dolnośląskie miasta na podstawie zdjęć? 

W naszym quizie rozpoznać będziecie musieli m.in. Srebrną Górę Kłodzko, a na zdjęciach ujrzycie m.in. Krzywą Wieżę lub Zamek Książ. Będziecie w stanie połączyć miasta z ich charakterystycznymi punktami? To test dla prawdziwych bystrzaków! Nasz quiz składa się z 11 pytań. Na każde z nich jest tylko jedna poprawna odpowiedź. Nie musicie jednak się martwić - za błędne odpowiedzi punktów nie odejmujemy. Rozpoznasz dolnośląskie miasta na podstawie zdjęć? Sprawdź się w naszym quizie!

Quiz. Umiesz rozpoznać miasto na podstawie zdjęcia? Sprawdź, jak dobrze znasz dolnośląskie miejscowości

Pytanie 1 z 12
Zacznijmy od czegoś prostego. W jakiej miejscowości znajduje się ten obiekt?
Zamek Książ
Nietypowa reklama czereśni w Swarzędzu. Pomógł megafon