Tablice rejestracyjne

i

Autor: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

QUIZ

QUIZ: Jak dobrze znasz tablice rejestracyjne z Dolnego Śląska? Quiz dla prawdziwych kierowców!

2024-05-27 15:32

Jak dobrze znasz tablice rejestracyjne z Dolnego Śląska? Sprawdź się w naszym quizie! Przygotowaliśmy dla was 10 pytań, które sprawdzą waszą wiedzę. DW, DTR, DZA, DST - wiesz z jakich miast są samochody oznaczone w ten sposób? Prawdziwi drogowcy zdobędą maksymalną liczbę punktów!

Quiz. Jak dobrze znasz tablice rejestracyjne z Dolnego Śląska? 

Znajomość tablic rejestracyjnych z Dolnego Śląska nie jest wiedzą oczywistą. Choć dzięki temu będziemy mieli wiedzę, skąd pochodzi jadąca przed nami osoba, to tak w zasadzie nie daje nam to zbyt wiele. Mimo wszystko, kto nie bawił się w zgadywanie, z jakiego miasta są dane tablice, niech pierwszy rzuci kamieniem! DWR, DTR, DST, DZA, DST - czy będziesz wiedzieć, skąd pochodzą oznaczone w ten sposób samochody?

Jak dobrze znasz tablice rejestracyjne z Dolnego Śląska? Przygotowaliśmy dla was specjalny quiz, na który składa się 10 pytań. W każdym z nich poprawna jest tylko jedna odpowiedź, a za odpowiedzi błędne nie odejmujemy punktów. Na jakim poziomie jest wasza wiedza? Sprawdźcie się i dajcie nam znać, jak wam poszło!

QUIZ: Jak dobrze znasz tablice rejestracyjne z Dolnego Śląska? Prawdziwi drogowcy zdobędą maksa!

Pytanie 1 z 10
DW to tablice rejestracyjne należące do:
Mówili o niej "gitarzystka z TVN-u". Co dziś robi Angelika Fajcht? Rozkręca karierę za granicą!