Grill

i

Autor: Canva

Wrocław

Prognoza pogody na majówkę 2024 we Wrocławiu. Czy będzie słonecznie? Pogoda na 1, 2 i 3 maja

2024-04-29 15:09

Majówka 2024 nadchodzi wielkimi krokami, dlatego warto sprawdzić prognozy na zbliżające się dni. Jaka będzie pogoda we Wrocławiu? Sprawdziliśmy, jakiej pogody możemy spodziewać się 1, 2 oraz 3 maja.

Prognoza pogody na majówkę 2024 we Wrocławiu. Czy będzie padać?

Jaka będzie pogoda w majówkę we Wrocławiu? Weekend majowy zapowiada się atrakcyjnie, choć według prognoz pogoda nie cały czas będzie nam dopisywać. Mimo wszystko, spodziewać się możemy wysokich temperatur, a przynajmniej jeden dzień będzie odpowiedni na majówkowe grillowanie. Sprawdź prognozę pogody na majówkę we Wrocławiu.

Prognoza pogody na majówkę 2024 we Wrocławiu. Środa, 1 maja

Najpiękniejszy dzień całej majówki przypada idealnie na jej początek. To właśnie w środę, 1 maja, spodziewać się możemy najwięcej słońca. W dzień termometry wskażą aż 27°C, podczas gdy w nocy temperatura spadnie do 11°C. Wiatr będzie odczuwalny, jednak nie na tyle silny, aby popsuć nam ewentualne grillowe plany.

Prognoza pogody na majówkę 2024 we Wrocławiu. Czwartek, 2 maja

Drugi dzień majówki zapowiada się równie ciepło, choć pogoda będzie płatać nam już figle. Temperatura w dzień wyniesie ok. 25°C, a w nocy termometry wskażą 13°C. Wiatr będzie właściwie nieodczuwalny, jednak odczuwalna może być zapowiadana na ten dzień burza, wraz z którą pojawią się liczne chmury.

Prognoza pogody na majówkę 2024 we Wrocławiu. Piątek, 3 maja

Trzeci dzień majówki będzie niestety deszczowy. Temperatura w dzień wyniesie ok. 22°C, a w nocy spadnie ona do ok. 10°C. 3 maja spodziewać się można przelotnych opadów oraz delikatnych podmuchów wiatru.  

Prognoza pogody na majówkę 2024 we Wrocławiu. Sobota i niedziela, 4 i 5 maja

Weekend po majówce będzie niestety wyglądał bardzo podobnie do piątku, 3 maja. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, spodziewamy się opadów deszczu, temperatury w dzień wynoszącej ok. 20-22°C, a także ok. 10°C w nocy. Jedyna różnica jest taka, że w niedzielę dużym utrudnieniem może okazać się silny wiatr, który w porywach osiągnie prędkość nawet ponad 50 km/h.

Amy Lee nową wokalistką Linkin Park?!

Zabytkowym pociągiem w Góry Sowie. Zobacz przepiękne zdjęcia i nagranie z wydarzenia