Popeyes otworzy restaurację na Śródmieściu. Lokal we Wrocławiu będzie pierwszy w Polsce?

i

Autor: flickr.com

Jedzenie

Popeyes we Wrocławiu szuka pracowników! Aktualne oferty, zarobki

2023-06-22 15:09

Fast foodowa sieć Popeyes szuka pracowników do lokalu we Wrocławiu! Mieścić się on będzie w Pasażu Grunwaldzkim, a otwarty zostanie już 7 lipca. Jakie są aktualne oferty pracy w Popeyes i ile można tam zarobić?

Popeyes to ogromna sieć amerykańskich restauracji, która na całym świecie ma już ponad 3700 lokalów. Jest to fast food, który przyrównać można do KFC - serwuje dania bazujące w znacznej mierze na kurczaku. Aktualnie w Polsce nie ma żadnej restauracji Popeyes, lecz niebawem ma się to zmienić. Na terenie naszego kraju mają powstać początkowo cztery takie placówki, a jedna z nich ma mieścić się we Wrocławiu.

Popeyes rozpoczął już rekrutację do pierwszego lokalu we Wrocławiu

Amerykańska sieć szuka pracowników, którzy zatrudnieni zostaną do pierwszej restauracji Popeyes w Polsce. Pierwsze lokale powstaną w Warszawie, Wrocławiu i Szczecinie i Słupsku. Jako pierwszy otwarta zostanie placówka we Wrocławiu, a konkretniej w Pasażu Grunwaldzkim.

Aktualnie firma szuka pracowników na dwa stanowiska: kierownika zmiany oraz pracownika restauracji. Ile można zarobić na tych stanowiskach? (Dane na podstawie portalu OLX)

  • Kierownik zmiany: 4 400 - 5 200 zł brutto miesięcznie
  • Pracownik restauracji: 3680 - 4160 zł brutto miesięcznie (23 - 26 zł brutto za godzinę)

Popeyes będzie godnym rywalem dla KFC i McDonald's

Wchodząca na polski rynek sieć restauracji specjalizuje się w jedzeniu typu fast food opartym na smażonym kurczaku. Tak prezentuje się menu w jednej z amerykańskich placówek:

Popeyes

i

Autor: flickr.com

Kiedy otworzy się Popeyes we Wrocławiu?

Nowa restauracja powstanie w Pasażu Grunwaldzkim, a jej otwarcie odbędzie się już 7 lipca 2023 roku.

Zabezpieczyli ponad 32 kilogramy narkotyków. 52-latek trafił za kraty