Polska Noc Kabaretowa 2024 we Wrocławiu. Sprawdź, kiedy się odbędzie. Ile kosztują bilety?

i

Autor: Polska Noc Kabaretowa Facebook, pixabay.com

Wrocław

Polska Noc Kabaretowa 2024 we Wrocławiu. Sprawdź, kiedy się odbędzie. Ile kosztują bilety?

2024-03-08 14:58

Już 22 marca do Wrocławia przyjadą największe kabaretowe gwiazdy. W Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się Polska Noc Kabaretowa 2024. Na scenie wystąpią takie polskie kabarety jak np. Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Paranienormalni, czy Kabaret Moralnego Niepokoju. Bilety na to wydarzenie cały czas są dostępne. Sprawdź, ile kosztują.

Polska Noc Kabaretowa 2024 cieszy się ogromny zainteresowaniem wśród miłośników dobrego polskiego humoru i wyjątkowych występów scenicznych. To największe widowisko kabaretowe w Polsce odbędzie się już w piątek 22 marca we Wrocławiu. Bilety cały czas są dostępne w kilku sektorach.

Polska Noc Kabaretowa 2024 we Wrocławiu. Kto wystąpi na scenie?

W trakcie Polskiej Nocy Kabaretowej we Wrocławiu wystąpią największe kabaretowe gwiazdy z Polski. Widownię czekają niemal 4 godziny zabawy. Organizatorzy zapowiadają, że będzie dużo śmiechu.

- Mamy zamiar pokazać wam kabaretowy program na miarę igrzysk olimpijskich. Łucznicza celność żartów. Sprinterska szybkość reakcji. Gimnastyczna elastyczność interakcji z publicznością. Szachowa mądrość puent. Wielobojowy dobór tematów. Jednym słowem mamy wszystko, aby zdobyć olimpijski szczyt – czytamy w zapowiedzi organizatora.

Na scenie wystąpią: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret K2, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Smile, Szymon Łątkowski, a imprezę poprowadzi Kabaret Nowaki.

Podczas nocy kabaretowej swoje 20-lecie obchodzić będzie Kabaret Skeczów Męczących – to weterani polskiej sceny kabaretowej i stali bywalcy Polskiej Nocy Kabaretowej. Artyści chętnie angażują się w tematy społeczne i polityczne, rozbawiają przy tym każdą publiczność.

Polska Noc Kabaretowa we Wrocławiu. Ile kosztują bilety?

Aktualnie na Polską Noc Kabaretową 2024 we Wrocławiu dostępne są bilety w 6 sektorach. Jednak wejściówki są szybko wyprzedawane, na płycie zostało zaledwie kilka. Ceny wejściówek zaczynają się od 125 złotych. Można je zakupić poprzez stronę kabaretowebilety.pl

Wydarzenie odbędzie się w piątek 22 marca o godz. 20:00 w Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1. Otwarcie bram od godz. 19:00.

Gdzie pojechać na Wielkanoc 2024? Tanie loty z Wrocławia na święta